Visos temos

Misija, vizija, vertybės

Misija

Vystyti platformą įgalinančią tvarius bei efektyvius bioenergijos mainus.

Vizija

Nr. 1 pasirinkimas tvaraus biokuro prekybai Europoje.

Vertybės

Profesionalumas

Siekiame, kad kiekvienas darbuotojas būtų pripažintas ir galėtų augti kaip savo srities profesionalas. Suprantame profesinių žinių, praktinės patirties ir nuolatinio mokymosi svarbą grupės rezultatams ir veiklos tęstinumui užtikrinti.

Objektyviai vertiname situaciją, atsakingai prisiimame ir vykdome įsipareigojimus, siekdami geriausių įmanomų sprendimų. Esame atviri ir suteikiame visiems dalyviams vienodas galimybes. Esame sąžiningi ir objektyvūs kiekvieno rinkos dalyvio atžvilgiu. Mes laikomės aukščiausių verslo standartų, gerbiame įstatymų ir verslo reguliatorių keliamus reikalavimus ir siekiame, kad mūsų partneriai elgtųsi taip pat.

Bendradarbiavimas

Akcentuojame nuoširdų ir konstruktyvų bendradarbiavimą tarpusavyje, sudarantį sąlygas darniai siekti užsibrėžtų tikslų.

Suprantame, kad esame rinkos dalis ir tik bendru visų darbu galime pasiekti visuomenei naudingų rezultatų. Mes tikime sąžininga konkurencija ir siekiame sukurti visas sąlygas, kad tai būtų mūsų organizuojamos prekybos esminė sąlyga. Mes tikimės, kad mūsų partneriai tai priima kaip įsipareigojimą ir to laikosi.

Pažanga

Atvirumas naujoms veiklos praktikoms ir idėjoms skatina kurti, atsinaujinti, įgyvendinti prasmingus pokyčius bei veda mus į priekį.

Esame atviri naujovėms, drąsiai kuriame ir įgyvendiname inovatyvias idėjas. Mes aktyviai siekiame dalyvauti visose išteklių prekybos sferose, kur matome, kad mūsų principais organizuojama prekyba gali atnešti naudos rinkos dalyviams bei visuomenei.

Norite sužinoti daugiau?

Parašykite mums ir mes su jumis susisieksime.