Visos temos

Korupcijos prevencija

BALTPOOL UAB savo veikloje netoleruoja jokių korupcijos apraiškų, nederamos naudos priėmimo, teikimo, siūlymo pažadėjimo ar reikalavimo piktnaudžiaujant einamomis pareigomis.

BALTPOOL UAB vadovaujasi UAB „EPSO-G“ įmonių grupės Korupcijos prevencijos politika, nustatančia pagrindinius įmonės korupcijos prevencijos principus ir reikalavimus bei jų laikymosi užtikrinimo gaires, kurių įgyvendinimas sudaro prielaidas bei sąlygas įmonių grupės mastu įgyvendinti aukščiausius skaidraus verslo vykdymo standartus.

Įmonių grupėje, taikydami vieningą korupcijos reiškinių tyrimo praktiką, kviečiame pranešti el. paštu [email protected] ar per šioje nuorodoje esančią pateikimo formą apie BALTPOOL UAB vadovų ir/ar darbuotojų daromus teisės aktų nuostatų ir elgesio normų pažeidimus.

Kviečiame susipažinti su pranešimo nagrinėjimo tvarka.

Įgyvendindama Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 17 str. nuostatas, BALTPOOL UAB nuo 2022 m. sausio 1 d. minėto įstatymo nustatyta tvarka kreipsis į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos apie asmenis, siekiančius eiti (i) BALTPOOL UAB valdybos nario, (ii) generalinio direktoriaus ar (iii) bet kurios kitos pareigybės, įtrauktos į BALTPOOL UAB Pareigybių ir etatų sąrašą, pareigas, pateikimo iki tokių asmenų skyrimo eiti atitinkamas pareigas pradžios.

Norite sužinoti daugiau?

Parašykite mums ir mes su jumis susisieksime.