Visos temos

Karjera

Prisijunkite prie „Baltpool“ komandos

BALTPOOL – tai pirmaujanti ir pažangi biokuro birža Europoje, turinti klientų iš daugiau nei 10 šalių, kurios vystomose prekybos sistemose kasmet sudaroma sandorių už daugiau nei 500 milijonų eurų. BALTPOOL sujungia biomasės produktų (tokių kaip medienos drožlių, granulių, atliekinės medienos) pirkėjus ir pardavėjus, suteikia jiems įrankius sandorių vykdymo automatizuotam organizavimui, paprastam biokuro tvarumo įrodymų pagrindimui, teikia skaidrią ir patikimą rinkos informaciją bei papildomas paslaugas.

Lietuvoje BALTPOOL taip pat organizuoja medienos bei šilumos energijos aukcionus, vykdo deagalų iš atsinaujinančių energijos išteklių (DAEI) apskaitos vienetų sistemos valdytojo, viešuosius interesus atitinkančių paslaugų elektros energetikos sektoriuje (VIAP) lėšų administravimo veiklas.

BALTPOOL priklauso valstybės valdomai energetikos įmonių grupei EPSO-G.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti BALTPOOL komandos dalimi.

Susipažinkite su laisvomis darbo pozicijomis arba atsiųskite savo CV el. paštu [email protected] ir mes su jumis susisieksime, kai tik turėsime jums tinkančią laisvą poziciją.

 

Laisvos darbo vietos

Norite sužinoti daugiau?

Parašykite mums ir mes su jumis susisieksime.