„Baltpool“ biokuro biržos dalyviams – galingas duomenų analizės įrankis, suteikiantis konkurencinį pranašumą

2024 05 30
„Baltpool“ biokuro biržos dalyviams – galingas duomenų analizės įrankis, suteikiantis konkurencinį pranašumą

2012 m. tapę pirmąja biokuro birža Europoje, kasdien surenkame milžinišką šios rinkos informacijos kiekį. Todėl, bėgant metams, plėtėme savo kompetencijų ir paslaugų spektrą – biržos dalyviams sėkmingai pristatėme faktoringo galimybę, statistinių duomenų analizę.

„Baltpool“ nėra tik birža, o duomenų analitika nebėra rytojus. Tai – stipraus, į augimą orientuoto verslo pamatas, kurį organizacijos naudoja ne dėl smalsumo, o tam, kad būtų žingsniu priekyje“, – sako Andrius Smaliukas, „Baltpool“ bendrovės vadovas.

Tad norime trumpai pristatyti naujausią mūsų produktą – duomenų analitikos ataskaitas, padedančias geriau suprasti rinkos subtilybes ir leidžiančias pagerinti naudojimąsi šia birža.

„Microsoft Power BI“ programos pagrindu veikiantis duomenų analizės įrankis sugeneruoja išsamias ataskaitas skirtingais duomenų pjūviais – skaitmeniniame amžiuje racionalūs verslo sprendimai be to neįsivaizduojami.

Kokią naudą iš to gauna šios biržos dalyviai – didelių miestų ir mažų miestelių šilumos tinklai, pagrindinės šalies kogeneracinės jėgainės, privatūs verslai ir kiti pramonės subjektai?

  • Prieigą prie biokuro rinkos duomenų – biržos sutarčių kainų tendencijas, apimtį ir kitus sutarčių duomenis, skirstant pagal šalį ar sutarties tipą.
  • Realaus laiko ir istorinių rinkos duomenų informaciją, padedančią priimti pagrįstus sprendimus.
  • Išsamią analizę ir ataskaitas apie paties biržos dalyvio sutarčių duomenis, informaciją apie prekybos partnerius, jų veiklos pagal sutartis rodiklius.
  • Galimybę biokuro pirkėjui įvertinti biomasės kokybinius rodiklius pagal jo tiekėją, o tiekėjo atveju – pagal pirkėją.

Šis analizės įrankis suteikia galimybę dalyviams gauti išsamų rinkos dinamikos vaizdą, padedantį prognozuoti tendencijas ir atitinkamai koreguoti savo strategijas, pirkimų ir pardavimų sprendimus.

„Be to, taip lengviau reguliariai stebėti ir vertinti savo veiklos rezultatus, juos nesudėtingai palyginti su rinkos standartais. „Baltpool“ biokuro biržos dalyviai gauna duomenimis pagrįstas įžvalgas, kurios leidžia  pagerinti veiklos efektyvumą ir įgyti konkurencinį pranašumą“, – sako A. Smaliukas.

Susipažinti su duomenų ataskaitų prenumeratos įkainiais, bei peržiūrėti jų pavyzdžius galite čia.