Tyrimas: klientai aukštai įvertino BALTPOOL paslaugas ir aptarnavimo kokybę

2022 04 01
Tyrimas: klientai aukštai įvertino BALTPOOL paslaugas ir aptarnavimo kokybę

Rinkos tyrimų bendrovė „Synopticom“ atliko BALTPOOL klientų patirties ir įvaizdžio tyrimą, kurio metu apklausė biokuro katilines, biokuro gamintojus ir prekybos įmones. Tyrimui buvo pasitelkta Global Customer Satisfaction Index (GCSI) klientų tyrimų metodologija.

Tyrimo rezultatai parodė, kad klientų pasitenkinimo indeksas siekė 88 balus. Pasak „Synopticom“ tyrėjų, verslas-verslui paslaugų segmente toks rezultatas priskiriamas labai aukštam ir rodo stiprų klientų pasitenkinimą tiek paslaugomis, tiek ir aptarnavimu.

Tyrime taip pat buvo vertintas Net Promoter Score (NPS) rodiklis, siekiant sužinoti, ar klientai rekomenduotų BALTPOOL kolegoms ar partneriams. Aukštas NPS indeksas patvirtina stiprų klientų pasitenkinimą gaunamomis paslaugomis. BALTPOOL NPS rodiklis siekė 77 balus, net 80 proc. respondentų teigė, jog rekomenduotų BALTPOOL kolegoms ar partneriams.

Vertinant kliento patirtį, respondentai labiausiai išskyrė BALTPOOL darbuotojų kvalifikaciją ir profesionalumą (vidutinis balas siekė 9,3 iš 10 galimų), operatyvumą į kliento užklausas (9,3 balo) ir skaidrumą (9,2 balo). Bendras elektroninės prekybos sistemos vertinimo vidurkis siekė 9,2 balo. Ypač aukštai įvertintas sistemos pasiekiamumas, naudojimo aiškumas ir patogumas bei aiškus informavimas.

„Nuolat peržiūrime mūsų teikiamų paslaugų kokybę ir atsižvelgiant į klientų lūkesčius pristatome naujas paslaugas bei galimybes, kad mūsų biokuro prekybos platforma būtų geriausiu pasirinkimu mūsų klientams. Klientų patirties tyrimo rezultatai maloniai džiugina ir kartu įpareigoja išlaikyti tokią aukštą klientų pasitenkinimo kartelę“, – tyrimo rezultatus komentavo BALTPOOL generalinis direktorius Andrius Smaliukas.

Pasak BALTPOOL vadovo, šiemet įmonė pasirengusi ir toliau investuoti į klientų patirties gerinimą, išplėsti paslaugų spektrą ir gerinti elektroninės prekybos sistemos patogumą.