Naujas „Baltpool“ įvaizdis: dėmesys tvarumui ir klientams

2022 06 16
Naujas „Baltpool“ įvaizdis: dėmesys tvarumui ir klientams

Tarptautinė biokuro birža „Baltpool“ pristatė naują logotipą bei vizualinį identitetą, atspindintį įmonės viziją tapti pirmuoju pasirinkimu tvaraus biokuro prekybai Europoje. Naujo logotipo simboliu pasirinktas stilizuotas kompasas pabrėžia „Baltpool“ ekspertiškumą rinkoje ir požiūrį į klientus – savo per daugelį veiklos metų įgytomis žiniomis ir giliu rinkos supratimu visuomet nukreipti tinkama kryptimi.

 „Per 12 veiklos metų „Baltpool“ išaugo į daugiau nei biokuro biržą, nuo kurios pradėjome savo veiklą: Lietuvoje vykdome ir medienos bei šilumos prekybos aukcionus, DAEI bei VIAP lėšų administravimą, o šiemet buvome paskirti ir REDII nacionalinės schemos administratoriumi. Mūsų planuose – ir toliau kelti biokuro rinkos standartus, daug dėmesio skiriant rinkos tvarumui ir skaidrumui. Veiklos mastui gerokai išsiplėtus, kilo poreikis atnaujinti ir mūsų įvaizdį, kad jis geriau atspindėtų naujas strategines „Baltpool“ veiklos kryptis bei sustiprintų mūsų ekspertiškumą tarptautinėje biokuro rinkoje“, – teigia „Baltpool“ generalinis direktorius Andrius Smaliukas.

Naujajam „Baltpool“ logotipui pasirinkta sodriai žalia spalva ir jos atspalviai atspindi tvarumo ir „žalumo“ kryptis vykdant veiklą. Pagal naująjį prekės ženklo vadovą iš esmės atnaujinta ir „Baltpool“ interneto svetainė, daug dėmesio skiriant patogiam naudojimuisi. Naująjį „Baltpool“ logotipą bei vizualinį identitetą sukūrė dizaino agentūra „Andstudio“.

Apie „Baltpool“

Tarptautinė biokuro birža „Baltpool“ – tai elektroninė prekybos platforma, kurioje vyksta prekybos aukcionai standartizuotais biokuro produktais. Lietuvoje „Baltpool“ taip pat organizuoja medienos bei šilumos aukcionus, vykdo VIAP lėšų ir DAEI administravimą. Biokuro biržoje šiuo metu yra daugiau nei 500 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Švedijos bei Danijos. Įmonės vizija – būti Nr. 1 pasirinkimu biokuro prekybai Europoje. „Baltpool“ priklauso Lietuvos valstybės valdomai energetikos įmonių grupei EPSO-G. Biokuro biržą prižiūri ir reguliuoja Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba.