Nuo rugpjūčio 26 d. startuoja prekyba lignino ir medienos biokuro mišiniu

2019 08 21

Mieli biokuro biržos dalyviai,

informuojame, kad BALTPOOL UAB generalinio direktoriaus 2019-08-20 įsakymu Nr. IS-190037 nuo 2019 m. rugpjūčio 26 d. (įskaitant) įsigalioja nauja Prekybos biokuro produktais sąlygų redakcija.

Biokuro biržos operatorius BALTPOOL UAB (toliau – Operatorius), atsižvelgiant į biokuro rinkos dalyvių išsakytą poreikį ir pastabas, nuo 2019 m. rugpjūčio 27 d. pasiūlys rinkos dalyviams naują produktą – lignino ir medienos biokuro mišinį. Lignino ir biokuro mišinio produktų pirkimo-pardavimo sandoriams bus taikoma tokia pati tvarka, kokia taikoma medienos skiedros produktų sandoriams..

Operatorius ir toliau siekia supaprastinti prekybą biržoje. Vienas iš būdų tai įgyvendinti – teisės aktų, reglamentuojančių biržos veiklą, konsolidacija. Todėl Operatorius nuo 2019 m. rugpjūčio 26 d. (imtinai) perkelia Nestandartines prekybos kuro produktais organizavimo sąlygų nuostatas į Prekybos biokuro produktais sąlygas.

Taip pat dokumente yra priimti keletas redakcinio pobūdžio pakeitimų, kurie papildomų teisių ir (ar) pareigų biržos dalyviams nesukels.

 

Susipažinti su naująją dokumento redakcija galima čia =>>

Lyginamasis dokumento variantas =>>

 

Pagarbiai,

Biokuro biržos operatorius BALTPOOL

tel. +370 5 239 3158