Dėl prekybos sistemos vartotojų

2020 03 18

2020 m. kovo 17 d.  

Siekdami toliau tobulinti biokuro biržos prekybos sistemos patikimumą bei saugumą, informuojame, kad artimiausiu metu įdiegsime prekybos sistemos pakeitimus, kurie užtikrins, kad su tais pačiais prisijungimo duomenimis konkretus vartotojas galėtų prisijungti tik iš vienos darbo vietos (kompiuterio / naršyklės).  

Šis atnaujinimas neturės įtakos galimybei toje pačioje naršyklėje atsidaryti kelis skirtukus (angl. Tabsu prekybos sistema. Tačiau jeigu tas pats vartotojas bandys prisijungti prie prekybos sistemos iš kito kompiuterio ar iš kitos naršyklės, jis bus automatiškai atjungtas iš pirmesnės prisijungimo vietos  

Tuo pačiu primename, kad biržos dalyviai gali susikurti tiek prekybos sistemos naudotojų, kiek yra reikalinga. Todėl dalyviai gali sukurti prisijungimo duomenis kiekvienam savo darbuotojui ar atstovui, dirbančiam su prekybos sistema. Kviečiame iki kito aukciono datos (2020 m. kovo 24 d.) pasitikrinti, ar turite susikūrę pakankamai vartotojų sklandžiam prekybos organizavimui. Jūsų patogumui pridedame trumpą gidą, kaip naudojantis EPS pridėti naują vartotoją. 

Naujo vartotjo sukūrimas per EPS

Tikime, kad šis pakeitimas užtikrins sklandesnę ir aiškesnę prekybos biržoje patirtį. 

 

Biokuro biržos operatorius BALTPOOL 
Tel. +370 5 239 3158 
El. p. [email protected]