Dėl biokuro išankstinio apmokėjimo ir sukaupimo sandorio specifikacijos derinimo

2018 09 05

BALTPOOL UAB (toliau – Operatorius), atsižvelgdamas į susidariusią situaciją biokuro rinkoje bei po diskusijų su pirkėjų atstovais, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija bei prižiūrinčiomis institucijomis, siūlo į prekybą biržoje įtraukti naujo tipo sandorį, kurio esminė sąlyga yra išanstinis dalinis apmokėjimas bei, atitinkamai, išankstinis biokuro sukaupimas.

Tikimės, kad produktas taps patraukliu įrankiu įmonėms, siekiančioms greitesnės pinigų apyvartos bei veiklos subalansavimo vasaros laikotarpiu. Savo ruožtu, tai galėtų tapti ir stabilizuojančiu įrankiu biokuro kainoms, kai pirkėjai miško ruošai palankiu metu – vasarą – sudarytų sandorius dėl biokuro sukaupimo, o tiekėjai, gavę dalinį išankstinį apmokėjimą – tokį kurą galėtų sukaupti vasarą.

Teikiame Jums specifikacijos aprašymą, kuriame nurodyti būsimo produkto parametrai. Dalinio apmokėjimo produktu būtų prekiaujama „Nestandartinės prekybos“ lango dalyje.

Siekdami operatyviai suteikti galimybę prekiauti naujuoju produktu, prašome Jūsų pateikti savo pasiūlymus ir pastabas iki rugsėjo 10 d. elektroniniu adresu [email protected].

Biokuro išankstinio apmokėjimo ir sukaupimo sandorio specifikacija