Участники биржи

Участники биржи
Категория для покупки
Категория для продажи
1
AB "Grigeo"
A
2
AB PK Oliver
B
3
AB „Grigeo Klaipėda“
A
4
Agfirma UAB
D
5
Agroserviso kooperatyvas "Pynauja"
D
6
AINEX UAB
D
7
AIZPUTES KOMUNALAIS UZNEMUMS SIA
A
8
Akmenės energija UAB
A
9
Akmenista UAB
D
10
AKTUARIJUS UAB, TimberBelEksport IPĮ
D
11
Alfaplasta UAB
D
12
Alinava UAB
C
13
Altma UAB
D
14
AM Garden UAB
D
15
AM Paletes, SIA
D
16
AMV Timber, SIA
D
17
ANDATA UAB
D
18
Andeta UAB
D
19
Antanas Blockis
D+
20
Anykščių šiluma UAB
A
21
Area energy UAB
D
22
Arifarma, UAB
D
23
Arijus, UAB
C
24
Arosela, UAB
D
25
AUTO XXL SIA
D
26
Babruna UAB
B
27
Balėnų medis, UAB
D
28
BALVU ENERĢIJA AS
A
29
BAUSKAS SILTUMS SIA
A
30
Bērzi Plus SIA
C
31
Betanet energy UAB
D
32
Bio Raukštuva, uab
D
33
Bio wood, UAB
B
C
34
BIO zona UAB
D
35
Biofuelz UAB, Warmy SIA
B
36
Biogra UAB
C
37
Biomediena, UAB, D. Kindurio įmonė
C
38
Biomica, MB
D
39
Biowood Nordic UAB
D
40
Birštono šiluma UAB
A
41
Bremena, UAB
D
42
Bright energy UAB
D
43
DAIBI APVIENIBA, Limited partnership
B
44
Dameta, UAB
D
45
Danpower Baltic Biruliškių UAB
B
46
Danpower Baltic Paneriškių UAB
A
47
Danpower Baltic UAB
A
48
Danpower Baltic Zietelos UAB
A
49
Dastros medis, AB
D+
50
DEDA UAB
D
51
Degus UAB
D
52
DIDMA, UAB
A
53
Didysis tyrulis, UAB
D+
54
Didžiasalio komunalinės paslaugos, UAB
A
55
DINIMA, UAB
D
56
Dobeles Eko SIA
A
57
Durpeta UAB
C
58
Dzūkijos mediena UAB
C
59
Dzūko miškas ir mediena
D
60
Dzūkų miško eksportas, UAB, Audrenta
D+
61
Ebresa UAB
D
62
ECOMARK SIA
D
63
Egritmeda, UAB
C
64
EKO TERMO, UAB
A
65
Ekodelta UAB
D
66
Ekopartneris, UAB
B
67
Energijos investicijos, UAB
D
68
Energoparks UAB, Energoparks SIA
C
69
Energovia UAB
C
70
Enerstena UAB
B
71
ENG UAB
A
72
ERTE Grupa SIA
C
73
Etalga UAB
A
74
Eurolinkas, IĮ
D
75
Euromiškas UAB
D
76
F-WOOD UAB
D
77
Foksita UAB
B
78
Forest Investment UAB
D
79
Foresteda, UAB
D
80
Fortex energy UAB
C
C
81
Fortum Joniškio energija UAB
A
82
Fortum Klaipėda UAB
A
83
Fortum Latvia SIA
A
84
Fortum Švenčionių energija UAB
A
85
Fusis UAB
D
86
GA Joniškis, UAB
B
87
GAIRELITA UAB
C
88
Geco investicijos UAB
A
C
89
Gedaleksas UAB
D
90
Gilinis UAB
C
91
GKF Fonas UAB
B
92
Granulita UAB
C
93
Granulta UAB
C
94
Grasta UAB
C
95
Green Future Energy UAB
D
96
Gretvita UAB
C
97
Grigeo Baltwood, UAB
A
98
GROBIŅAS NAMSERVISS SIA
A
99
Gyvenimo Jūra, UAB
D
100
Herantas, UAB
D+
101
HW ENERGO
C
102
Ignalinos šilumos tinklai, UAB
A
103
Ignolitos Mediena UAB
D+
104
Imlitex UAB, Imlitex MGK UAB
C
105
Individuali V. Janeliūno įmonė Transvito
D
106
Jēkabpils siltums SIA
A
107
Jonavos šilumos tinklai AB
A
108
Joniškio butų ūkis, UAB
A
109
Joniškio hidrostatyba UAB
D
110
Judrės medis UAB
D+
111
Junelinta, UAB
D
112
Jurbarko komunalininkas, UAB
A
113
Kaišiadorių šiluma UAB
A
114
Kauno energija AB
A
115
Kauno termofikacijos elektrinė UAB
D
116
Kazlų Rūdos šilumos tinklai UAB
A
117
Keratas UAB
D
118
Kerkasiai, ŽŪB
D+
119
KEROKŠLIS UAB
D
120
Kietasis biokuras UAB
B
121
Klaipėdos energija AB
A
122
Klasmann Deilmann Bioenergy UAB
C
C
123
Klasmann-Deilmann Bioenergy SIA
D
124
Kretingos šilumos tinklai UAB
A
125
Kriaunų malūnas UAB
C
126
Kukras, UAB
D
127
Kvesmedis UAB
D
128
Laminera UAB
D
129
LASKANA LSEZ SIA
B
130
LASKANA-MEŽS SIA
C
131
Lazdijų šiluma UAB
A
132
LEX WOOD LT UAB
D+
133
Lietuvos energijos gamyba AB
A
134
Lignoterma AB
A
D
135
Lignus, MB
D
136
Likmerė, UAB
D
137
LITEKMA UAB
D
138
Litesko UAB
A
139
Litkirta UAB
B
140
Losrita, UAB
D
141
M PLIUS, UAB
D+
142
Majada UAB
D
143
Malkona, UAB
D
144
Manfreds pluss SIA
C
145
MANTRA, UAB
D
146
MARSEMUS, UAB
D
147
Mažeikių šilumos tinklai UAB
A
148
Medarvitas UAB
D+
149
Medieva UAB
D
150
Medinita UAB
D
151
Meditakas, UAB
D
152
Medvėkas UAB
D+
153
Medverta, UAB
C
154
Medžio projektas UAB
D
155
Merkelis invest UAB
D
156
Migva, UAB
D
157
Miško darbai, UAB
D
158
Miško švara UAB
D+
159
Mitesco UAB
D
160
MK Laivyba UAB
C
161
ML DVĪŅI SIA
B
C
162
Molėtų šiluma UAB
A
163
MYRTILLUS SIA
D
164
Nemenčinės komunalininkas UAB
A
165
NEO GROUP UAB
A
166
Neringos energija, UAB
A
167
Olego transportas UAB
D
168
Orion Global PET UAB
A
169
Osginta UAB
C
170
Pakruojo rajono Gačionių žemės ūkio bendrovė
D
171
Pakruojo šiluma UAB
A
172
Palangos šilumos tinklai, UAB
A
173
PALLETERIES SIA
C
174
Panevėžio energija AB
A
175
Petrašiūnų katilinė, UAB
B
D
176
Platelių šilas UAB, Enila, UAB
C
177
Plungės bioenergija UAB
A
178
Plungės kooperatinė prekyba, UAB
A
179
Plungės šilumos tinklai UAB
A
180
Pramonės energija UAB
A
181
Prienų šilumos tinklai, AB
A
182
Pusbroliai UAB
B
183
Radviliškio šiluma UAB
A
184
Raguvilė UAB
C
185
RAIRU SIA
C
186
Ramundas GM UAB
C
187
RAMUNDAS LT, UAB
C
188
Raseinių šilumos tinklai UAB
A
189
Rasos Gibiežienės įmonė
D
190
REDAL UAB
C
191
Renergija UAB, Egsis UAB
D+
192
Renesansas UAB
D+
193
Rīgas enerģija SIA
A
194
Rita Rėbždienė, vykdanti individualią veiklą
D
195
Robmona UAB
B
196
Rodarta, UAB
D+
197
Rovada, UAB
C
198
Šakių šilumos tinklai UAB
A
199
Šalčininkų šilumos tinklai UAB
A
200
Sārlāni SIA
D
201
Savas medis UAB
D
202
Savos girios UAB
D+
203
SBE LATVIA LTD SIA
A
204
SIA "KF Grupa"
D
205
SIA "KRAUZERS"
C
206
SIA "LIEPĀJAS ENERĢIJA"
A
207
SIA "Meža Sīļi"
C
208
SIA Cirsmas LV
D
209
SIA Jūrmalas siltums
A
210
SIA MARKO K
C
211
SIA Meža Energija
C
212
SIA NARLEKSS
D
213
SIA R GRUPA
C
214
SIA Raja K.T.
D
215
SIA S.A. Mežš
D
216
SIA “Bioenergy Holdings”
C
217
Šiaulių energija AB
A
218
Šilalės mediena UAB
C
219
Šilalės šilumos tinklai UAB
A
220
Šilinė, UAB
D+
221
Šilo medis UAB
D
222
Šilutės agrochemija, UAB
D
223
Šilutės Bioenergija UAB
D
224
Šilutės šilumos tinklai UAB
A
225
Simega AB
A
226
Širvintų šiluma UAB
A
227
Skuodo šiluma UAB
A
228
Smereka UAB
D
229
STEKA, UAB
C
230
Sveaskog Baltfor SIA
C
C
231
T. Saveikio firma "Širmeda"
D+
232
Targirės prekyba UAB
D+
233
Tauragės šilumos tinklai UAB
A
234
TBG Textile UAB
D
235
TIKALA ID, SIA
D
236
Timberteh SIA
D
237
Timbex UAB
B
238
Toplastus UAB
D
239
Tornis UAB
D+
240
Trakų energija, UAB
A
241
Trakų šilumos tinklai, UAB
A
242
UAB "Danpower Baltic Pakalniškių"
A
243
UAB "Danpower Baltic Taika elektrinė"
A
244
UAB "Gera anglis"
D
245
UAB "Kietaviškių gausa"
A
246
UAB GT TRANSPORT
D
247
UAB Kaunas LT
D
248
UAB VITA ACTIVA
D
249
UAB Žemaitijos energija
B
D
250
UAB „Danpower Baltic Taika“
A
251
UAB „JONOLITAS“
D
252
UAB „Širvintų mediena“
D
253
Ūkininkas Alvydas Drevininkaitis
D
254
Ūkininkas Antanas Lučinskas
D
255
Ūkininkas Bronislovas Šležas
D
256
Ūkininkas Gvidas Simonavičius
D
257
Ūkininkas Mantas Mačiulis
D
258
Ūkininkas Mindaugas Jankauskas
D
259
Ūkininkas Mindaugas Šemežys
D
260
Ūkininkas Nerijus Vertelka, Penki arai, UAB
D+
261
Ūkininkas Robertas Drevininkaitis
D
262
Ūkininkas Stanislovas Bagdonas
D
263
Ūkininkas Vidmantas Rasimas
D
264
Ūkininkas Vladas Reminas
D
265
Ukmergės katilinė, UAB
A
266
Ukmergės šiluma UAB
A
267
Utenos komunalininkas UAB
D
268
Utenos šilumos tinklai UAB
A
269
Užmojai su garantijomis UAB
D
270
Valdoreta UAB
D+
271
Varėnos šiluma UAB
A
272
Varpa SIA
C
B
273
Vertma UAB
C
274
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Alytaus regioninis padalinys
D
275
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Anykščių regioninis padalinys
D
276
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Biržų regioninis padalinys
D
277
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Druskininkų regioninis padalinys
D
278
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Dubravos regioninis padalinys
D
279
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ignalinos regioninis padalinys
D
280
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jonavos regioninis padalinys
D
281
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Joniškio regioninis padalinys
D
282
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko regioninis padalinys
D
283
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kaišiadorių regioninis padalinys
D
284
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kauno regioninis padalinys
D
285
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kazlų Rūdos regioninis padalinys
D
286
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kėdainių regioninis padalinys
D
287
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinys
D
288
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kupiškio regioninis padalinys
D
289
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kuršėnų regioninis padalinys
D
290
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Marijampolės regioninis padalinys
D
291
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninis padalinys
D
292
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
D
293
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Pakruojo regioninis padalinys
D
294
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Panevėžio regioninis padalinys
D
295
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Prienų regioninis padalinys
D
296
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Radviliškio regioninis padalinys
D
297
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Raseinių regioninis padalinys
D
298
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rietavo regioninis padalinys
D
299
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rokiškio regioninis padalinys
D
300
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šakių regioninis padalinys
D
301
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šalčininkų regioninis padalinys
D
302
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šiaulių regioninis padalinys
D
303
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šilutės regioninis padalinys
D
304
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Švenčionėlių regioninis padalinys
D+
305
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninis padalinys
D+
306
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Telšių regioninis padalinys
D
307
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Trakų regioninis padalinys
D
308
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tytuvėnų regioninis padalinys
D
309
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ukmergės regioninis padalinys
D
310
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Utenos regioninis padalinys
D
311
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Valkininkų regioninis padalinys
D+
312
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Varėnos regioninis padalinys
D
313
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų regioninis padalinys
D
314
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Vilniaus regioninis padalinys
D
315
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Zarasų regioninis padalinys
D
316
VĮ Visagino energija
A
317
Via fortis UAB
B
318
Viešoji įstaiga Velžio komunalinis ūkis
A
319
VIGIDAS PACK, UAB
D
320
Vilniaus šilumos tinklai, AB
A
321
Vižerana UAB
C
322
Volimeda ,UAB
D
323
Vudimeksus UAB
C
B
324
WOODCHIP COMPANY SIA
D
325
Žairita UAB
D+
326
Zaļais zelts SIA
D
327
Žaliamiškis UAB
D
328
Žaliasis kuras UAB
D
329
Žemės ūkio kooperatyvas Pašarai
D
330
Žilvista, ŽŪB
D