Участники биржи

Участники биржи
Категория для покупки
Категория для продажи
1
8 elementai MB
D
2
A. Pilecko IĮ
D
3
AB "Grigeo"
A
4
AB „Grigeo Klaipėda“
A
5
ABF Tiekimas
D+
6
ACA timber SIA
C
C
7
Adven Eesti AS
A
8
Agfirma UAB
D
9
Agricom Tehnika OÜ
D
10
Agroserviso kooperatyvas "Pynauja"
D
11
Ainex UAB
D
12
Aizputes komunalais uzneimums SIA
A
13
Akmenės energija UAB
A
14
Akmenista UAB
D
15
Aldec General UAB
A
16
Alfaplasta UAB
D
17
Alinava UAB
C
18
Alytaus šilumos tinklai UAB
A
19
AM Garden UAB
D
20
AM Paletes, SIA
D
21
AM&HP ZO.O.
D
22
AMV Timber, SIA
D
23
Andata UAB
D+
24
Andeta UAB
C
25
Antanas Blockis
D+
26
Anykščių šiluma UAB
A
27
Area energy UAB
D
28
Arifarma, UAB
D
29
Arijus, UAB
C
30
Ariveda UAB
D
31
Arosela, UAB
D+
32
Audriaus Vėgėlės individuali įmonė, Vėgėlės MB
D
33
AUTO XXL SIA
D
34
Babruna UAB
B
35
Bageta UAB
D
36
Baldarys UAB
D
37
Balėnų medis, UAB
D
38
Baltbelfuel UAB
D
39
Balvu Energija AS
A
40
Bauskas Siltums SIA
A
41
BeEco UAB
D
42
Belenergija UAB
D+
43
Belenergija UAB, TimberBelEksport IPĮ
D
44
Bērzi Plus SIA
C
45
Betanet energy UAB
D
46
Bio wood, UAB
B
C
47
BIO zona UAB
D
48
Bioenergy Holdings SIA
C
49
Biofuelz UAB, Warmy SIA, Ramundas GM UAB
C
B
50
Biogra UAB
C
51
Biohum SIA
D
52
Biokuro energija UAB
A
53
Bioliepsna UAB
D
54
Biomediena, UAB, D. Kindurio įmonė
C
55
Biomica, MB
D
56
Bionergo MB
D
57
Biosma UAB
D
58
Biotėkmė MB
D
59
Biovatas UAB
B
60
Biowood Nordic UAB
D
61
Birštono šiluma UAB
A
62
Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
A
63
Bmspluss SIA
C
64
Bremena, UAB
D
65
Bright energy UAB
D
66
Cēsu siltumtīkli SIA
A
67
Cesvaines siltums SIA
A
68
Cirsmas LV SIA
C
69
DAIBI APVIENIBA, Limited partnership
B
70
Dameta, UAB
D
71
Dastros medis, AB
D+
72
Deda UAB
D
73
Degus UAB
D
74
Didma, UAB
A
75
Didysis tyrulis, UAB
D+
76
Didžiasalio komunalinės paslaugos, UAB
A
77
Dobeles Eko SIA
A
78
DOTS Plus LTD
D
79
Durpeta UAB
C
80
Dzūkijos mediena UAB
C
81
Dzūko miškas ir mediena
D
82
Dzūkų miško eksportas, UAB, Audrenta
D+
83
Ebresa UAB
D
84
ECCO WOOD SP. Z O.O.
D
85
Ecomark SIA
D
86
Egritmeda, UAB
C
87
Ekman Denmark ApS
D
88
EKO TERMO, UAB
A
89
Ekodelta UAB
D
90
Ekopartneris, UAB
B
91
Ekso AS
C
92
Enea Trading Sp. z o.o.
A
93
Enecon SIA
C
C
94
Enefit Power AS
A
95
Energijos investicijos, UAB
D
96
Energoparks UAB, Energoparks SIA
C
C
97
Energovia UAB
C
98
Enerstena UAB
B
99
ENG UAB
A
D+
100
ERTE Grupa SIA
C
101
Etalga UAB
A
102
Euromiškas UAB
D
103
Eurovesta UAB
D
104
F-WOOD UAB
D
105
Firewood box UAB
D
106
Foksita UAB
B
107
Forest Investment UAB
A
108
Foresteda, UAB
D+
109
Fortex energy UAB
C
C
110
Fortum Joniškio energija UAB
A
111
Fortum Klaipėda UAB
A
112
Fortum Latvia SIA
A
113
Fortum Švenčionių energija UAB
A
114
Fusis UAB
D
115
GA Joniškis, UAB
B
116
Gairelita UAB
A
C
117
Geco investicijos UAB
A
D
118
Gedaleksas UAB
D
119
Gera anglis UAB
D
120
Gilinis UAB
C
121
Girinis UAB
D
122
GKF Fonas UAB
B
123
Golden Eagle SIA
D
124
Granulina MB
D
125
Granulita UAB
C
126
Granulta UAB
C
127
Grasta UAB
D
128
Green Future Energy UAB
D
129
Greenx Utility SP z.o.o.
D
130
Grenor trade OÜ
D
131
Gretvita UAB
C
132
Gretvitos kompostas UAB
D+
133
Grigeo Baltwood, UAB
A
134
Grobinas Namserviss SIA
A
135
GT transport UAB
D
136
Gyvenimo Jūra, UAB
D
137
Haparanda Värmeverk AB
C
138
Herantas, UAB
D+
139
HW Energo, SIA
C
140
Idex Baltic UAB
A
B
141
Idex Biruliškių UAB
B
142
Idex Pakalniškių UAB
A
143
Idex Paneriškių UAB
A
144
Idex Taika UAB
A
145
Idex Taikos elektrinė UAB
A
146
Idex Zietela UAB
A
147
Ignalinos šilumos tinklai, UAB
A
148
Ignitis gamyba AB
A
149
Ignolitos Mediena UAB
D+
150
IĮ "Deskotrans"
D
151
Imlitex UAB, Imlitex MGK UAB, Imlitex Industry UAB
C
152
Imperiya Green LLC
D
153
Individuali V. Janeliūno įmonė Transvito
D
154
Ingos Riaubaitės individuali veikla
D
155
Irsena UAB
D
156
Ivsim M SIA
C
157
Jaunās ielas SIA
C
158
Jēkabpils siltums SIA
A
159
Jonavos šilumos tinklai UAB
A
160
Joniškio agrochemija UAB
D
161
Joniškio butų ūkis, UAB
A
162
Joniškio hidrostatyba UAB
D
163
Jonolitas UAB
D
164
Judrės medis UAB
C
165
Juglas Jauda SIA
A
166
Junelinta, UAB
D
167
Jurbarko komunalininkas, UAB
A
168
Jūrmalas siltums SIA
A
169
K. Krasausko įmonė
D
170
Kaimo verslas UAB
D
171
Kaišiadorių šiluma UAB
A
172
Karlų katilinė UAB
A
173
Kaunas LT UAB
D
174
Kauno energija AB
A
175
Kauno termofikacijos elektrinė UAB
D
176
Kazlų Rūdos šilumos tinklai UAB
A
177
Kelmynas UAB
D
178
Keratas UAB
D
179
Kerkasiai, ŽŪB
D+
180
Kerokšlis UAB
D
181
Kers SP ZO.O
D
182
KF Grupa SIA
D
183
Kietasis biokuras UAB
A
B
184
Kietaviškių gausa UAB
A
185
Kirtimų katilinė UAB
A
186
Klaipėdos energija AB
A
187
Klasmann Deilmann Bioenergy UAB, Klasmann-Deilmann Bioenergy SIA
C
C
188
Krauzers SIA
C
189
Kretingos šilumos tinklai UAB
A
190
Kriaunų malūnas UAB
C
191
Kukras, UAB
D
192
KURANA UAB
B
193
Kurzemes ceļinieks un būvnieks SIA
D
194
Kvesmedis UAB
D
195
Lambera UAB
D
196
Laminera UAB
D
197
Langvija UAB
D
198
Laskana LSEZ SIA
C
B
199
Laskana-MEŽS SIA
C
200
Lateira SIA
D
201
Latesto OÜ
D
202
Latvijas bioenerģijas uzņēmums SIA
D
203
Lazdijų šiluma UAB
A
204
LEX WOOD LT UAB
D+
205
LIEPĀJAS ENERĢIJA SIA
A
206
Lignineko UAB
D
207
Lignoterma AB
A
D
208
Lignus, MB
D
209
Likmerė, UAB
D
210
Lintega UAB
D
211
Litekma UAB
D
212
Litesko UAB
A
213
Litkirta UAB
C
C
214
Lorizon Energy UAB
A
215
Losrita, UAB
D
216
LTFIREWOOD UAB
D
217
M PLIUS, UAB
D+
218
Maitreja UAB
C
219
Majada UAB
D
220
Malkona, UAB
D
221
Maltosa UAB
D
222
Manfreds pluss SIA
C
223
MANTRA, UAB
D
224
Manvilita UAB
D
225
Marko K SIA
C
226
MARSEMUS, UAB
D
227
Mažeikių šilumos tinklai UAB
A
228
MB Benokas
D
229
Medarvitas UAB
D+
230
Medienos gamyba UAB
D
231
Medieva UAB
D
232
Medinis namas LT UAB
D
233
Medinita UAB
D
234
Meditakas, UAB
D
235
Medvėkas UAB
D+
236
Medverta, UAB
C
237
Medžio projektas UAB
D
238
Merkelis invest UAB
D
239
Metsahake OÜ
C
C
240
Meža Energija SIA
C
C
241
Meža Sīļi SIA
C
242
MG3 SIA
D
243
Migva, UAB
D
244
Miško darbai, UAB
D
245
Miško švara UAB
D+
246
Mitesco UAB
D
247
MK Laivyba UAB
C
C
248
ML DVĪŅI SIA
B
C
249
Molėtų šiluma UAB
A
250
MTE Cargo UAB
D
251
Myrtillus SIA
D
252
Narlekss SIA
D
253
Nemenčinės komunalininkas UAB
A
254
Nemėžio komunalininkas UAB
A
255
NEO GROUP UAB
A
256
Neringos energija, UAB
A
257
Novest SIA
C
C
258
Odumi SIA
D
259
Olego transportas UAB
D
260
Orion Global PET UAB
A
261
Osginta UAB
D
262
Pakruojo rajono Gačionių žemės ūkio bendrovė
D
263
Pakruojo šiluma UAB
A
264
Palangos šilumos tinklai, UAB
A
265
Palleteries SIA
C
266
Panevėžio energija AB
A
267
Penki arai, UAB
D+
268
Petrašiūnų katilinė, UAB
A
D
269
PK Oliver AB
B
270
PK Oliver AS
B
271
Platelių šilas UAB, Enila, UAB
C
272
Plungės bioenergija UAB
A
273
Plungės kooperatinė prekyba, UAB
A
274
Plungės šilumos tinklai UAB
A
275
PM Industry SIA
D
276
Pramonės energija UAB
A
277
Prienų šilumos tinklai, AB
A
278
PSBL Baltic UAB
C
279
Pusbroliai UAB
B
280
R Grupa SIA
C
C
281
Radmedis UAB
D+
282
Radmedis UAB, Vėgėlės MB
D+
283
Radviliškio šiluma UAB
A
284
Raguvilė UAB
C
285
Rairu SIA
C
286
Raja K.T. SIA
D
287
Ramekta UAB
D
288
Ramundas LT, UAB
D
289
Raseinių šilumos tinklai UAB
A
290
RBC Corporation SIA
C
291
Redal UAB
C
292
Reinpaul OÜ
B
293
Renergija UAB, Egsis UAB
C
294
Renesansas UAB
D+
295
Renlog Eesti OÜ
C
296
Rietavo komunalinis ūkis UAB
A
297
Rigas BioEnergija SIA
A
298
Rīgas enerģija SIA
A
299
Riigimetsa Majandamise Keskus
D+
300
Rimanto Vaidoto individuali
D
301
Rita Rėbždienė, vykdanti individualią veiklą
D
302
Robmona UAB
B
303
Rodarta, UAB
D+
304
Rovada, UAB
C
305
S. Krivicko įmonė FASMA
D
306
S.A. Mežš SIA
D
307
Šakių šilumos tinklai UAB
A
308
Šalčininkų šilumos tinklai UAB
A
309
Sārlāni SIA
C
C
310
Savas medis UAB
C
311
Savos girios UAB
D+
312
SBE Latvia LTD SIA
A
313
Seldora UAB
D
314
Selmet Invest OÜ
D
315
Šiaulių energija AB
A
316
Šilalės mediena UAB
C
317
Šilalės šilumos tinklai UAB
A
318
Šilinė, UAB
D+
319
Šilo medis UAB
D
320
Šilutės agrochemija, UAB
D
321
Šilutės Bioenergija UAB
D
322
Šilutės šilumos tinklai UAB
A
323
Simega AB
A
324
Simone AS
B
325
Širvintų mediena UAB
D
326
Širvintų šiluma UAB
A
327
Skuodo šiluma UAB
A
328
SLG Energy OÜ
D
329
Smereka UAB
D
330
Statybos uostas UAB
D
331
Steka UAB
C
332
Stockholm Exergi AB
A
D
333
Strefa UAB
D
334
Strong wood SIA
D
335
Sun Forest Sp. z o.o.
D
336
Sveaskog Baltfor SIA
C
B
337
T. Saveikio firma "Širmeda"
D+
338
Targirės prekyba UAB
D+
339
Tartu Graanul AS
C
340
Tauragės šilumos tinklai UAB
A
341
TBG Textile UAB
D
342
Tikala ID, SIA
D
343
TimberBelEksport IPĮ
D
344
Timberteh SIA
D
345
Timbex UAB
B
346
Toplastus UAB
D
347
Tornis UAB
D+
348
Toru LT UAB
D
349
Trakų energija, UAB
A
350
Trakų šilumos tinklai, UAB
A
351
Transežeruona UAB
D
352
Ūkininkas Alvydas Drevininkaitis
D
353
Ūkininkas Alvydas Drevininkaitis, Ūkininkas Robertas Drevininkaitis
D
354
Ūkininkas Antanas Lučinskas
D+
355
Ūkininkas Bronislovas Šležas
D
356
Ūkininkas Gvidas Simonavičius
D
357
Ūkininkas Mantas Mačiulis
D
358
Ūkininkas Mindaugas Jankauskas
D
359
Ūkininkas Mindaugas Šemežys
D
360
Ūkininkas Robertas Drevininkaitis
D
361
Ūkininkas Robertas Marcinkevičius
D
362
Ūkininkas Stanislovas Bagdonas
D
363
Ūkininkas Vidmantas Rasimas
D
364
Ūkininkas Vladas Reminas
D
365
Ukmergės katilinė, UAB
A
366
Ukmergės šiluma UAB
A
367
UPESLĪČI SIA
D
368
Utenos komunalininkas UAB
D
369
Utenos šilumos tinklai UAB
A
370
Utilitas Tallinna Elektrijaam OÜ
A
371
Užmojai su garantijomis UAB
D
372
Valdoreta UAB
D+
373
Valmas SIA
D
374
Valmieras Energija AS
A
375
Varėnos šiluma UAB
A
376
Varpa SIA
C
B
377
Ventspils siltums PSIA
A
378
Vertma UAB
C
379
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Anykščių regioninis padalinys
D
380
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Biržų regioninis padalinys
D
381
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Dubravos regioninis padalinys
D
382
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ignalinos regioninis padalinys
D
383
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Joniškio regioninis padalinys
D
384
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko regioninis padalinys
D
385
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kazlų Rūdos regioninis padalinys
D
386
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinys
D
387
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kuršėnų regioninis padalinys
D
388
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninis padalinys
D
389
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
D
390
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Panevėžio regioninis padalinys
D
391
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Prienų regioninis padalinys
D
392
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Radviliškio regioninis padalinys
D
393
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Raseinių regioninis padalinys
D
394
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rokiškio regioninis padalinys
D
395
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šakių regioninis padalinys
D
396
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šalčininkų regioninis padalinys
D
397
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šilutės regioninis padalinys
D
398
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Švenčionėlių regioninis padalinys
D+
399
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninis padalinys
D+
400
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Telšių regioninis padalinys
D
401
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Trakų regioninis padalinys
D
402
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ukmergės regioninis padalinys
D
403
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Varėnos regioninis padalinys
D+
404
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų regioninis padalinys
D
405
Via fortis UAB
C
B
406
Viduklės briketai UAB
D
407
Viduklės granulės UAB
D
408
Viešoji įstaiga Velžio komunalinis ūkis
A
409
VIGIDAS PACK, UAB
D
410
Vigoris Kaubandus OÜ
B
411
Vilkaviškio šilumos tinklai UAB
A
412
Vilniaus energija UAB
D
413
Vilniaus kogeneracinė jėgainė UAB
A
414
Vilniaus šilumos tinklai, AB
A
415
Virmebas UAB
D
416
Visagino biokuras UAB
D
417
Visagino energija UAB
A
418
Vita Activa UAB
D
419
Vižerana UAB
C
420
VLI Timber UAB
D
421
Volimeda ,UAB
D
422
Vudimeksus UAB
C
B
423
Weheat OÜ, Weheat Latvijas Filiale
C
C
424
Woodchip Company SIA
D
425
Z/S Spriguļi
D
426
Žairita UAB
D+
427
Zaļais zelts SIA
C
428
Žaliamiškis UAB
D
429
Žaliasis kuras UAB
D
430
Žemaitijos energija UAB
B
D
431
Žemaitijos pienas AB
A
432
Žemės ūkio kooperatyvas Pašarai
D
433
Žemyba UAB
D
434
Žilvista, ŽŪB
D
435
Živelina UAB
D