Biržas dalībnieki

Apmaiņas dalībnieki
Kategorija pirkums
Kategorija pārdošanai
1
AB "Grigeo"
A
2
AB PK Oliver
B
3
AB „Grigeo Klaipėda“
A
4
Agfirma UAB
D
5
Agroserviso kooperatyvas "Pynauja"
D
6
AINEX UAB
D
7
Akmenės energija UAB
A
8
AKTUARIJUS UAB, TimberBelEksport IPĮ
D
9
Alinava UAB
C
10
Altma UAB
D
11
AM Garden UAB
D
12
AM Paletes, SIA
D
13
AMV Timber, SIA
D
14
ANDATA UAB
D
15
Andeta UAB
D
16
Antanas Blockis
D+
17
Anykščių šiluma UAB
A
18
Area energy UAB
D
19
Arifarma, UAB
D
20
Arijus, UAB, Žaliasis kuras UAB
C
21
Arosela, UAB
D
22
Audrenta
D
23
Avikta UAB
D+
24
Babruna UAB
B
25
Balėnų medis, UAB
D
26
Bio Raukštuva, uab
D
27
Bio wood, UAB
B
C
28
BIO zona UAB
D
29
Biofuelz UAB
C
30
Biogra UAB
C
31
Biomediena, UAB, D. Kindurio įmonė
C
32
Biomica, MB
D
33
Biowood Nordic UAB
D
34
Birštono šiluma UAB
A
35
Bremena, UAB
D
36
Bright energy UAB
D
37
Citrinas UAB, VERSLO VIZIJOS UAB
D
38
DAIBI APVIENIBA, Limited partnership
B
39
Dameta, UAB
D
40
Danpower Baltic Biruliškių UAB
B
41
Danpower Baltic Paneriškių UAB
A
42
Danpower Baltic Zietelos UAB
A
43
Dastros medis, AB
D+
44
Destada UAB
D
45
DIDMA, UAB
A
46
Didysis tyrulis, UAB
D+
47
Didžiasalio komunalinės paslaugos, UAB
A
48
DINIMA, UAB
D
49
Durpeta UAB
C
50
Dzūkijos mediena UAB
C
51
Dzūko miškas ir mediena
D
52
Dzūkų miško eksportas, UAB, Audrenta
D+
53
Egritmeda, UAB
D
54
EKO TERMO, UAB
A
55
Ekodelta UAB
D
56
Ekopartneris, UAB
B
57
Energijos investicijos, UAB
D
58
Energijos pasaulis UAB
D
59
Energoparks UAB, Energoparks SIA
C
60
Energovia UAB
B
61
Eneritas UAB, UAB "INDEEL LT"
D
62
Enerstena UAB
B
63
ENG UAB
A
64
Etalga UAB
A
65
Eurolinkas, IĮ
D
66
Euromiškas UAB
D
67
F-WOOD UAB
D
68
FIRST OPPORTUNITY OU
B
69
Foksita UAB
B
70
Forest Investment UAB
D
71
Foresteda, UAB
D
72
Fortex energy UAB
C
C
73
Fortum Joniškio energija UAB
A
74
Fortum Klaipėda UAB
A
75
Fortum Švenčionių energija UAB
A
76
Fusis UAB
D
77
GA Joniškis, UAB
B
78
GAIRELITA UAB
C
79
Geco investicijos UAB
A
C
80
Gedaleksas UAB
D
81
Gilinis UAB
C
82
GKF Fonas UAB
B
83
Granulita UAB
C
84
Granulta UAB
C
85
Grasta UAB
C
86
Green Future Energy UAB
D
87
Gretvita UAB
B
88
Grigeo Baltwood, UAB
A
89
Gyvenimo Jūra, UAB
D
90
Herantas, UAB
D+
91
HW ENERGO
C
92
Ignalinos šilumos tinklai, UAB
A
93
Ignolitos Mediena UAB
D+
94
Imlitex UAB, Imlitex MGK UAB
C
95
Individuali V. Janeliūno įmonė Transvito
D
96
Jonavos šilumos tinklai AB
A
97
Joniškio butų ūkis, UAB
A
98
Joniškio hidrostatyba UAB
D
99
Judrės medis UAB
D+
100
Junelinta, UAB
D
101
Jurbarko komunalininkas, UAB
A
102
Kaišiadorių šiluma UAB
A
103
Kauno energija AB
A
104
Keratas UAB
D
105
Kerkasiai, ŽŪB
D
106
Kietasis biokuras UAB
B
107
Klaipėdos energija AB
A
108
Klasmann Deilmann Bioenergy UAB
C
C
109
Klasmann-Deilmann Bioenergy SIA
D
110
Kretingos šilumos tinklai UAB
A
111
Kriaunų malūnas UAB
C
112
Kukras, UAB
D
113
Kvesmedis UAB
D
114
Laminera UAB
D
115
LASKANA LSEZ SIA
D
116
Lazdijų šiluma UAB
A
117
LEX WOOD LT UAB
D+
118
Lietuvos energijos gamyba AB
A
119
Lignoterma UAB
A
D
120
Lignus, MB
D
121
Likmerė, UAB
D
122
Litesko UAB
A
123
Litkirta UAB
B
124
Losrita, UAB
D
125
M PLIUS, UAB
D+
126
Majada UAB
D
127
Malkona, UAB
D
128
MANTRA, UAB
D
129
MARSEMUS, UAB
D
130
Mažeikių šilumos tinklai UAB
A
131
Medarvitas UAB
D+
132
Medieva UAB
D
133
Medinita UAB
D
134
Meditakas, UAB
D
135
Medvėkas UAB
D+
136
Medverta, UAB
D
137
Medžio projektas UAB
D
138
Merkelis invest UAB
D
139
Migva, UAB
D
140
Miško darbai, UAB
D
141
Miško švara UAB
D+
142
Mitesco UAB
D
143
MK Laivyba UAB
C
144
Molėtų šiluma UAB
A
145
MYRTILLUS SIA
D
146
Nadis UAB
D
147
Nemenčinės komunalininkas UAB
A
148
NEO GROUP UAB
A
149
Neringos energija, UAB
A
150
Olego transportas UAB
D
151
Orion Global PET UAB
A
152
Osginta UAB
C
153
Ostana, UAB
D
154
Pakruojo rajono Gačionių žemės ūkio bendrovė
D
155
Pakruojo šiluma UAB
A
156
Palangos šilumos tinklai, UAB
A
157
Panevėžio energija AB
A
158
Petrašiūnų katilinė, UAB
B
D
159
Platelių šilas UAB, Enila, UAB
C
160
Plungės bioenergija UAB
A
161
Plungės kooperatinė prekyba, UAB
A
162
Plungės šilumos tinklai UAB
A
163
Pramonės energija UAB
A
164
Prienų šilumos tinklai, AB
A
165
Pusbroliai UAB
B
166
Radviliškio šiluma UAB
A
167
Raguvilė UAB
C
168
Ramundas GM UAB
C
169
RAMUNDAS LT, UAB
C
170
Raseinių šilumos tinklai UAB
A
171
Rasos Gibiežienės įmonė
D
172
REDAL UAB
C
173
Renergija UAB, Egsis UAB
D+
174
Renesansas UAB
D+
175
Rita Rėbždienė, vykdanti individualią veiklą
D
176
Robmona UAB
C
177
Rodarta, UAB
D+
178
Rovada, UAB
C
179
Šakių šilumos tinklai UAB
A
180
Šalčininkų šilumos tinklai UAB
A
181
Savas medis UAB
D
182
Savos girios UAB
D+
183
SIA "AIZPUTES KOMUNALAIS UZNEMUMS"
A
184
SIA "AUTO XXL"
D
185
SIA "BAUSKAS SILTUMS"
A
186
SIA "Bērzi Plus"
C
187
SIA "ECOMARK"
D
188
SIA "GROBIŅAS NAMSERVISS"
A
189
SIA "Manfreds pluss"
D
190
SIA "PALLETERIES"
D
191
SIA "Timberteh"
D
192
SIA "WOODCHIP COMPANY"
D
193
SIA Fortum Latvia
A
194
SIA Raja K.T.
D
195
SIA SBE LATVIA LTD
A
196
SIA Sveaskog Baltfor
C
C
197
SIA “Bioenergy Holdings”
D
198
Šiaulių energija AB
A
199
Šilalės mediena UAB
C
200
Šilalės šilumos tinklai UAB
A
201
Šilinė, UAB
D+
202
Šilo medis UAB
D
203
Šilutės agrochemija, UAB
D
204
Šilutės Bioenergija UAB
D
205
Šilutės šilumos tinklai UAB
A
206
Simega AB
A
207
Širvintų šiluma UAB
A
208
Skuodo šiluma UAB
A
209
STEKA, UAB
C
210
T. Saveikio firma "Širmeda"
D+
211
Targirės prekyba UAB
D+
212
Tauragės šilumos tinklai UAB
A
213
TIKALA ID, SIA
D
214
Timbex UAB
B
215
Tomas Skierus
D
216
Tomdeka, UAB
D
217
Toplastus UAB
D
218
Tornis UAB
D+
219
Trakų energija, UAB
A
220
Trakų šilumos tinklai, UAB
A
221
UAB "Danpower Baltic Pakalniškių"
A
222
UAB "Gera anglis"
D
223
UAB "Kietaviškių gausa"
A
224
UAB Danpower Baltic Taika elektrinė
A
225
UAB GT TRANSPORT
D
226
UAB Kaunas LT
D
227
UAB VITA ACTIVA
D
228
UAB Žemaitijos energija
B
D
229
UAB „Danpower Baltic Taika“
A
230
UAB „JONOLITAS“
D
231
UAB „Širvintų mediena“
D
232
Ūkininkas Alvydas Drevininkaitis
D
233
Ūkininkas Antanas Lučinskas
D
234
Ūkininkas Bronislovas Šležas
D
235
Ūkininkas Gvidas Simonavičius
D
236
Ūkininkas Mantas Mačiulis
D
237
Ūkininkas Mindaugas Jankauskas
D
238
Ūkininkas Mindaugas Šemežys
D
239
Ūkininkas Nerijus Vertelka, Penki arai, UAB
D+
240
Ūkininkas Robertas Drevininkaitis
D
241
Ūkininkas Stanislovas Bagdonas
D
242
Ūkininkas Vidmantas Rasimas
D
243
Ūkininkas Vladas Reminas
D
244
Ukmergės katilinė, UAB
A
245
Ukmergės šiluma UAB
A
246
Utenos komunalininkas UAB
D
247
Utenos šilumos tinklai UAB
A
248
Užmojai su garantijomis UAB
D
249
Valdoreta UAB
D+
250
Varėnos šiluma UAB
A
251
VERSLO VIZIJOS UAB
D
252
Vertma UAB
C
253
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Alytaus regioninis padalinys
D
254
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Anykščių regioninis padalinys
D
255
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Biržų regioninis padalinys
D
256
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Druskininkų regioninis padalinys
D
257
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Dubravos regioninis padalinys
D
258
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ignalinos regioninis padalinys
D
259
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jonavos regioninis padalinys
D
260
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Joniškio regioninis padalinys
D
261
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko regioninis padalinys
D
262
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kaišiadorių regioninis padalinys
D
263
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kauno regioninis padalinys
D
264
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kazlų Rūdos regioninis padalinys
D
265
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kėdainių regioninis padalinys
D
266
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinys
D
267
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kupiškio regioninis padalinys
D
268
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kuršėnų regioninis padalinys
D
269
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Marijampolės regioninis padalinys
D
270
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninis padalinys
D
271
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
D
272
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Pakruojo regioninis padalinys
D
273
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Panevėžio regioninis padalinys
D
274
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Prienų regioninis padalinys
D
275
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Radviliškio regioninis padalinys
D
276
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Raseinių regioninis padalinys
D
277
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rietavo regioninis padalinys
D
278
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rokiškio regioninis padalinys
D
279
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šakių regioninis padalinys
D
280
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šalčininkų regioninis padalinys
D
281
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šiaulių regioninis padalinys
D
282
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šilutės regioninis padalinys
D
283
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Švenčionėlių regioninis padalinys
D+
284
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninis padalinys
D+
285
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Telšių regioninis padalinys
D
286
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Trakų regioninis padalinys
D
287
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tytuvėnų regioninis padalinys
D
288
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ukmergės regioninis padalinys
D
289
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Utenos regioninis padalinys
D
290
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Valkininkų regioninis padalinys
D+
291
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Varėnos regioninis padalinys
D
292
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų regioninis padalinys
D
293
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Vilniaus regioninis padalinys
D
294
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Zarasų regioninis padalinys
D
295
VĮ Visagino energija
A
296
Via fortis UAB
B
297
Viešoji įstaiga Velžio komunalinis ūkis
A
298
VIGIDAS PACK, UAB
D
299
Vilniaus energija UAB
A
300
Vilniaus šilumos tinklai, AB
A
301
Vižerana UAB
C
302
Volimeda ,UAB
D
303
Vudimeksus UAB
C
B
304
Žairita UAB
D+
305
Žaliamiškis UAB
D
306
Žemaitijos agroprekyba UAB
D
307
Žemės ūkio kooperatyvas Pašarai
D
308
Žilvista, ŽŪB
D