Šriftas:
A
A
A
Fonas:
Baltas
Juodas
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti

Biržos dalyviai

Biržos dalyviai
Kategorija pirkimui
Kategorija pardavimui
1
AB "Grigeo"
A
2
AB PK Oliver
B
3
AB „Grigeo Klaipėda“
A
4
Agfirma UAB
D
5
Agroserviso kooperatyvas "Pynauja"
D
6
AINEX UAB
D
7
AIZPUTES KOMUNALAIS UZNEMUMS SIA
A
8
Akmenės energija UAB
A
9
Akmenista UAB
D
10
AKTUARIJUS UAB, TimberBelEksport IPĮ
D
11
Alfaplasta UAB
D
12
Alinava UAB
C
13
Altma UAB
D
14
AM Garden UAB
D
15
AM Paletes, SIA
D
16
AMV Timber, SIA
D
17
ANDATA UAB
D
18
Andeta UAB
C
19
Antanas Blockis
D+
20
Anykščių šiluma UAB
A
21
Area energy UAB
D
22
Arifarma, UAB
D
23
Arijus, UAB
C
24
Arosela, UAB
D
25
AUTO XXL SIA
D
26
Babruna UAB
B
27
Balėnų medis, UAB
D
28
BALVU ENERĢIJA AS
A
29
BAUSKAS SILTUMS SIA
A
30
BeEco UAB
D
31
Bērzi Plus SIA
C
32
Betanet energy UAB
D
33
Bio wood, UAB
B
C
34
BIO zona UAB
D
35
Bioenergy Holdings SIA
C
36
Biofuelz UAB, Warmy SIA
C
B
37
Biogra UAB
C
38
Biomediena, UAB, D. Kindurio įmonė
C
39
Biomica, MB
D
40
Biowood Nordic UAB
D
41
Birštono šiluma UAB
A
42
Bremena, UAB
D
43
Bright energy UAB
D
44
Cēsu siltumtīkli SIA
A
45
Cirsmas LV SIA
D
46
DAIBI APVIENIBA, Limited partnership
B
47
Dameta, UAB
D
48
Danpower Baltic Biruliškių UAB
B
49
Danpower Baltic Paneriškių UAB
A
50
Danpower Baltic UAB
A
D
51
Danpower Baltic Zietelos UAB
A
52
Dastros medis, AB
D+
53
DEDA UAB
D
54
Degus UAB
D
55
DIDMA, UAB
A
56
Didysis tyrulis, UAB
D+
57
Didžiasalio komunalinės paslaugos, UAB
A
58
Dobeles Eko SIA
A
59
Durpeta UAB
C
60
Dzūkijos mediena UAB
C
61
Dzūko miškas ir mediena
D
62
Dzūkų miško eksportas, UAB, Audrenta
D+
63
Ebresa UAB
D
64
ECOMARK SIA
D
65
Egritmeda, UAB
C
66
Ekman Denmark ApS
D
67
EKO TERMO, UAB
A
68
Ekodelta UAB
D
69
Ekopartneris, UAB
B
70
Energijos investicijos, UAB
D
71
Energoparks UAB, Energoparks SIA
C
72
Energovia UAB
C
73
Enerstena UAB
B
74
ENG UAB
A
75
ERTE Grupa SIA
C
76
Etalga UAB
A
77
Euromiškas UAB
D
78
F-WOOD UAB
D
79
Foksita UAB
B
80
Forest Investment UAB
D
81
Foresteda, UAB
D
82
Fortex energy UAB
C
C
83
Fortum Joniškio energija UAB
A
84
Fortum Klaipėda UAB
A
85
Fortum Latvia SIA
A
86
Fortum Švenčionių energija UAB
A
87
Fusis UAB
D
88
GA Joniškis, UAB
B
89
GAIRELITA UAB
C
90
Geco investicijos UAB
A
C
91
Gedaleksas UAB
D
92
Gilinis UAB
C
93
GKF Fonas UAB
B
94
GOLDEN EAGLE SIA
D
95
Granulita UAB
C
96
Granulta UAB
C
97
Grasta UAB
C
98
Green Future Energy UAB
D
99
Gretvita UAB
C
100
Gretvitos kompostas UAB
D
101
Grigeo Baltwood, UAB
A
102
GROBIŅAS NAMSERVISS SIA
A
103
Gyvenimo Jūra, UAB
D
104
Herantas, UAB
D+
105
HW ENERGO
C
106
Ignalinos šilumos tinklai, UAB
A
107
Ignolitos Mediena UAB
D+
108
IĮ "DESKOTRANS"
D
109
Imlitex UAB, Imlitex MGK UAB
C
110
Individuali V. Janeliūno įmonė Transvito
D
111
Jaunās ielas SIA
D
112
Jēkabpils siltums SIA
A
113
Jonavos šilumos tinklai AB
A
114
Joniškio butų ūkis, UAB
A
115
Joniškio hidrostatyba UAB
D
116
Judrės medis UAB
C
117
Junelinta, UAB
D
118
Jurbarko komunalininkas, UAB
A
119
Jūrmalas siltums SIA
A
120
Kaimo verslas UAB
D
121
Kaišiadorių šiluma UAB
A
122
Kauno energija AB
A
123
Kauno termofikacijos elektrinė UAB
D
124
Kazlų Rūdos šilumos tinklai UAB
A
125
KELMYNAS UAB
D
126
Keratas UAB
D
127
Kerkasiai, ŽŪB
D+
128
KEROKŠLIS UAB
D
129
KF Grupa SIA
D
130
Kietasis biokuras UAB
B
131
Kirtimų katilinė UAB
A
132
Klaipėdos energija AB
A
133
Klasmann Deilmann Bioenergy UAB
C
C
134
Klasmann-Deilmann Bioenergy SIA
D
135
KRAUZERS SIA
C
136
Kretingos šilumos tinklai UAB
A
137
Kriaunų malūnas UAB
C
138
Kukras, UAB
D
139
Kvesmedis UAB
D
140
LAMBERA UAB
D
141
Laminera UAB
D
142
Langvija UAB
D
143
LASKANA LSEZ SIA
B
144
LASKANA-MEŽS SIA
C
145
Lazdijų šiluma UAB
A
146
LEX WOOD LT UAB
D+
147
LIEPĀJAS ENERĢIJA SIA
A
148
Lietuvos energijos gamyba AB
A
149
Lignoterma AB
A
D
150
Lignus, MB
D
151
Likmerė, UAB
D
152
LITEKMA UAB
D
153
Litesko UAB
A
154
Litkirta UAB
C
B
155
Losrita, UAB
D
156
LTFIREWOOD UAB
D
157
M PLIUS, UAB
D+
158
Majada UAB
D
159
Malkona, UAB
D
160
Manfreds pluss SIA
C
161
MANTRA, UAB
D
162
MARKO K SIA
C
163
MARSEMUS, UAB
D
164
Mažeikių šilumos tinklai UAB
A
165
MB Benokas
D
166
Medarvitas UAB
D+
167
Medieva UAB
D
168
Medinita UAB
D
169
Meditakas, UAB
D
170
Medvėkas UAB
D+
171
Medverta, UAB
C
172
Medžio projektas UAB
D
173
Merkelis invest UAB
D
174
Meža Energija SIA
C
175
Meža Sīļi SIA
C
176
MG3 SIA
D
177
Migva, UAB
D
178
Miško darbai, UAB
D
179
Miško švara UAB
D+
180
Mitesco UAB
D
181
MK Laivyba UAB
C
182
ML DVĪŅI SIA
B
C
183
Molėtų šiluma UAB
A
184
MYRTILLUS SIA
D
185
NARLEKSS SIA
D
186
Nemenčinės komunalininkas UAB
A
187
NEO GROUP UAB
A
188
Neringos energija, UAB
A
189
NOVEST SIA
C
190
Olego transportas UAB
D
191
Orion Global PET UAB
A
192
Osginta UAB
C
193
OÜ Utilitas Tallinna Elektrijaam
A
194
Pakruojo rajono Gačionių žemės ūkio bendrovė
D
195
Pakruojo šiluma UAB
A
196
Palangos šilumos tinklai, UAB
A
197
PALLETERIES SIA
C
198
Panevėžio energija AB
A
199
Petrašiūnų katilinė, UAB
B
D
200
Platelių šilas UAB, Enila, UAB
C
201
Plungės bioenergija UAB
A
202
Plungės kooperatinė prekyba, UAB
A
203
Plungės šilumos tinklai UAB
A
204
Pramonės energija UAB
A
205
Prienų šilumos tinklai, AB
A
206
Pusbroliai UAB
B
207
R GRUPA SIA
C
208
Radviliškio šiluma UAB
A
209
Raguvilė UAB
C
210
RAIRU SIA
C
211
Raja K.T. SIA
D
212
Ramundas GM UAB
C
213
RAMUNDAS LT, UAB
C
214
Raseinių šilumos tinklai UAB
A
215
Rasos Gibiežienės įmonė
D
216
REDAL UAB
C
217
Renergija UAB, Egsis UAB
D+
218
Renesansas UAB
D+
219
Rīgas enerģija SIA
A
220
Rimanto Vaidoto individuali
D
221
Rita Rėbždienė, vykdanti individualią veiklą
D
222
Robmona UAB
B
223
Rodarta, UAB
D+
224
Rovada, UAB
C
225
S. Krivicko įmonė FASMA
D
226
S.A. Mežš SIA
D
227
Šakių šilumos tinklai UAB
A
228
Šalčininkų šilumos tinklai UAB
A
229
Sārlāni SIA
C
C
230
Savas medis UAB
C
231
Savos girios UAB
D+
232
SBE LATVIA LTD SIA
A
233
SĮ Visagino energija
A
234
Šiaulių energija AB
A
235
Šilalės mediena UAB
C
236
Šilalės šilumos tinklai UAB
A
237
Šilinė, UAB
D+
238
Šilo medis UAB
D
239
Šilutės agrochemija, UAB
D
240
Šilutės Bioenergija UAB
D
241
Šilutės šilumos tinklai UAB
A
242
Simega AB
A
243
Širvintų šiluma UAB
A
244
Skuodo šiluma UAB
A
245
Smereka UAB
D
246
Statybos uostas UAB
D
247
STEKA, UAB
C
248
STREFA UAB
D
249
Sveaskog Baltfor SIA
C
B
250
T. Saveikio firma "Širmeda"
D+
251
Targirės prekyba UAB
D+
252
Tauragės šilumos tinklai UAB
A
253
TBG Textile UAB
D
254
TIKALA ID, SIA
D
255
Timberteh SIA
D
256
Timbex UAB
B
257
Toplastus UAB
D
258
Tornis UAB
D+
259
TORU LT UAB
D
260
Trakų energija, UAB
A
261
Trakų šilumos tinklai, UAB
A
262
UAB "Danpower Baltic Pakalniškių"
A
263
UAB "Danpower Baltic Taika elektrinė"
A
264
UAB "Gera anglis"
D
265
UAB "Kietaviškių gausa"
A
266
UAB GT TRANSPORT
D
267
UAB Kaunas LT
D
268
UAB VITA ACTIVA
D
269
UAB Žemaitijos energija
B
D
270
UAB „Danpower Baltic Taika“
A
271
UAB „JONOLITAS“
D
272
UAB „Širvintų mediena“
D
273
Ūkininkas Alvydas Drevininkaitis
D
274
Ūkininkas Antanas Lučinskas
D
275
Ūkininkas Bronislovas Šležas
D
276
Ūkininkas Gvidas Simonavičius
D
277
Ūkininkas Mantas Mačiulis
D
278
Ūkininkas Mindaugas Jankauskas
D
279
Ūkininkas Mindaugas Šemežys
D
280
Ūkininkas Nerijus Vertelka, Penki arai, UAB
D+
281
Ūkininkas Robertas Drevininkaitis
D
282
Ūkininkas Stanislovas Bagdonas
D
283
Ūkininkas Vidmantas Rasimas
D
284
Ūkininkas Vladas Reminas
D
285
Ukmergės katilinė, UAB
A
286
Ukmergės šiluma UAB
A
287
Utenos komunalininkas UAB
D
288
Utenos šilumos tinklai UAB
A
289
Užmojai su garantijomis UAB
D
290
Valdoreta UAB
D+
291
VALMIERAS ENERĢIJA AS
A
292
Varėnos šiluma UAB
A
293
Varpa SIA
C
B
294
Vertma UAB
C
295
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Anykščių regioninis padalinys
D
296
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Biržų regioninis padalinys
D
297
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Dubravos regioninis padalinys
D
298
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ignalinos regioninis padalinys
D
299
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Joniškio regioninis padalinys
D
300
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko regioninis padalinys
D
301
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kazlų Rūdos regioninis padalinys
D
302
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinys
D
303
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kuršėnų regioninis padalinys
D
304
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninis padalinys
D
305
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
D
306
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Panevėžio regioninis padalinys
D
307
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Prienų regioninis padalinys
D
308
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Radviliškio regioninis padalinys
D
309
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Raseinių regioninis padalinys
D
310
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rokiškio regioninis padalinys
D
311
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šakių regioninis padalinys
D
312
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šalčininkų regioninis padalinys
D
313
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šilutės regioninis padalinys
D
314
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Švenčionėlių regioninis padalinys
D+
315
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninis padalinys
D+
316
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Telšių regioninis padalinys
D
317
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Trakų regioninis padalinys
D
318
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ukmergės regioninis padalinys
D
319
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Varėnos regioninis padalinys
D+
320
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų regioninis padalinys
D
321
Via fortis UAB
B
322
Viešoji įstaiga Velžio komunalinis ūkis
A
323
VIGIDAS PACK, UAB
D
324
Vilniaus energija UAB
D
325
Vilniaus šilumos tinklai, AB
A
326
Virmebas UAB
D
327
Vižerana UAB
C
328
Volimeda ,UAB
D
329
Vudimeksus UAB
C
B
330
WOODCHIP COMPANY SIA
D
331
Z/S Spriguļi
D
332
Žairita UAB
D+
333
Zaļais zelts SIA
D
334
Žaliamiškis UAB
D
335
Žaliasis kuras UAB
D
336
Žemės ūkio kooperatyvas Pašarai
D
337
Žemyba UAB
D
338
Žilvista, ŽŪB
D