Biržos dalyviai

Biržos dalyviai
Kategorija pirkimui
Kategorija pardavimui
1
AB "Grigeo"
A
2
AB PK Oliver
B
3
AB „Grigeo Klaipėda“
A
4
Agfirma UAB
D
5
Agroserviso kooperatyvas "Pynauja"
D
6
AINEX UAB
D
7
Akmenės energija UAB
A
8
AKTUARIJUS UAB, TimberBelEksport IPĮ
D
9
Alinava UAB
C
10
Altma UAB
D
11
AM Garden UAB
D
12
AM Paletes, SIA
D
13
AMV Timber, SIA
D
14
ANDATA UAB
D
15
Andeta UAB
D
16
Antanas Blockis
D+
17
Anykščių šiluma UAB
A
18
Area energy UAB
D
19
Arifarma, UAB
D
20
Arijus, UAB, Žaliasis kuras UAB
C
21
Arosela, UAB
D
22
Audrenta
D
23
Avikta UAB
D+
24
Babruna UAB
B
25
Balėnų medis, UAB
D
26
Bio Raukštuva, uab
D
27
Bio wood, UAB
B
C
28
BIO zona UAB
D
29
Biofuelz UAB
C
30
Biogra UAB
C
31
Biomediena, UAB, D. Kindurio įmonė
C
32
Biomica, MB
D
33
Biowood Nordic UAB
D
34
Birštono šiluma UAB
A
35
Bremena, UAB
D
36
Bright energy UAB
D
37
Citrinas UAB, VERSLO VIZIJOS UAB
D
38
DAIBI APVIENIBA, Limited partnership
B
39
Dameta, UAB
D
40
Danpower Baltic Biruliškių UAB
B
41
Danpower Baltic Paneriškių UAB
A
42
Danpower Baltic Zietelos UAB
A
43
Dastros medis, AB
D+
44
Degus UAB
D
45
Destada UAB
D
46
DIDMA, UAB
A
47
Didysis tyrulis, UAB
D+
48
Didžiasalio komunalinės paslaugos, UAB
A
49
DINIMA, UAB
D
50
Durpeta UAB
C
51
Dzūkijos mediena UAB
C
52
Dzūko miškas ir mediena
D
53
Dzūkų miško eksportas, UAB, Audrenta
D+
54
Egritmeda, UAB
D
55
EKO TERMO, UAB
A
56
Ekodelta UAB
D
57
Ekopartneris, UAB
B
58
Energijos investicijos, UAB
D
59
Energijos pasaulis UAB
D
60
Energoparks UAB, Energoparks SIA
C
61
Energovia UAB
B
62
Eneritas UAB, UAB "INDEEL LT"
D
63
Enerstena UAB
B
64
ENG UAB
A
65
Etalga UAB
A
66
Eurolinkas, IĮ
D
67
Euromiškas UAB
D
68
F-WOOD UAB
D
69
FIRST OPPORTUNITY OU
B
70
Foksita UAB
B
71
Forest Investment UAB
D
72
Foresteda, UAB
D
73
Fortex energy UAB
C
C
74
Fortum Joniškio energija UAB
A
75
Fortum Klaipėda UAB
A
76
Fortum Švenčionių energija UAB
A
77
Fusis UAB
D
78
GA Joniškis, UAB
B
79
GAIRELITA UAB
C
80
Geco investicijos UAB
A
C
81
Gedaleksas UAB
D
82
Gilinis UAB
C
83
GKF Fonas UAB
B
84
Granulita UAB
C
85
Granulta UAB
C
86
Grasta UAB
C
87
Green Future Energy UAB
D
88
Gretvita UAB
B
89
Grigeo Baltwood, UAB
A
90
Gyvenimo Jūra, UAB
D
91
Herantas, UAB
D+
92
HW ENERGO
C
93
Ignalinos šilumos tinklai, UAB
A
94
Ignolitos Mediena UAB
D+
95
Imlitex UAB, Imlitex MGK UAB
C
96
Individuali V. Janeliūno įmonė Transvito
D
97
Jonavos šilumos tinklai AB
A
98
Joniškio butų ūkis, UAB
A
99
Joniškio hidrostatyba UAB
D
100
Judrės medis UAB
D+
101
Junelinta, UAB
D
102
Jurbarko komunalininkas, UAB
A
103
Kaišiadorių šiluma UAB
A
104
Kauno energija AB
A
105
Keratas UAB
D
106
Kerkasiai, ŽŪB
D
107
Kietasis biokuras UAB
B
108
Klaipėdos energija AB
A
109
Klasmann Deilmann Bioenergy UAB
C
C
110
Klasmann-Deilmann Bioenergy SIA
D
111
Kretingos šilumos tinklai UAB
A
112
Kriaunų malūnas UAB
C
113
Kukras, UAB
D
114
Kvesmedis UAB
D
115
Laminera UAB
D
116
LASKANA LSEZ SIA
D
117
Lazdijų šiluma UAB
A
118
LEX WOOD LT UAB
D+
119
Lietuvos energijos gamyba AB
A
120
Lignoterma UAB
A
D
121
Lignus, MB
D
122
Likmerė, UAB
D
123
Litesko UAB
A
124
Litkirta UAB
B
125
Losrita, UAB
D
126
M PLIUS, UAB
D+
127
Majada UAB
D
128
Malkona, UAB
D
129
MANTRA, UAB
D
130
MARSEMUS, UAB
D
131
Mažeikių šilumos tinklai UAB
A
132
Medarvitas UAB
D+
133
Medieva UAB
D
134
Medinita UAB
D
135
Meditakas, UAB
D
136
Medvėkas UAB
D+
137
Medverta, UAB
D
138
Medžio projektas UAB
D
139
Merkelis invest UAB
D
140
Migva, UAB
D
141
Miško darbai, UAB
D
142
Miško švara UAB
D+
143
Mitesco UAB
D
144
MK Laivyba UAB
C
145
Molėtų šiluma UAB
A
146
MYRTILLUS SIA
D
147
Nadis UAB
D
148
Nemenčinės komunalininkas UAB
A
149
NEO GROUP UAB
A
150
Neringos energija, UAB
A
151
Olego transportas UAB
D
152
Orion Global PET UAB
A
153
Osginta UAB
C
154
Ostana, UAB
D
155
Pakruojo rajono Gačionių žemės ūkio bendrovė
D
156
Pakruojo šiluma UAB
A
157
Palangos šilumos tinklai, UAB
A
158
Panevėžio energija AB
A
159
Petrašiūnų katilinė, UAB
B
D
160
Platelių šilas UAB, Enila, UAB
C
161
Plungės bioenergija UAB
A
162
Plungės kooperatinė prekyba, UAB
A
163
Plungės šilumos tinklai UAB
A
164
Pramonės energija UAB
A
165
Prienų šilumos tinklai, AB
A
166
Pusbroliai UAB
B
167
Radviliškio šiluma UAB
A
168
Raguvilė UAB
C
169
Ramundas GM UAB
C
170
RAMUNDAS LT, UAB
C
171
Raseinių šilumos tinklai UAB
A
172
Rasos Gibiežienės įmonė
D
173
REDAL UAB
C
174
Renergija UAB, Egsis UAB
D+
175
Renesansas UAB
D+
176
Rita Rėbždienė, vykdanti individualią veiklą
D
177
Robmona UAB
C
178
Rodarta, UAB
D+
179
Rovada, UAB
C
180
Šakių šilumos tinklai UAB
A
181
Šalčininkų šilumos tinklai UAB
A
182
Savas medis UAB
D
183
Savos girios UAB
D+
184
SIA "AIZPUTES KOMUNALAIS UZNEMUMS"
A
185
SIA "AUTO XXL"
D
186
SIA "BAUSKAS SILTUMS"
A
187
SIA "Bērzi Plus"
C
188
SIA "ECOMARK"
D
189
SIA "GROBIŅAS NAMSERVISS"
A
190
SIA "Manfreds pluss"
D
191
SIA "PALLETERIES"
D
192
SIA "RAIRU"
C
193
SIA "Sārlāni"
D
194
SIA "Timberteh"
D
195
SIA "WOODCHIP COMPANY"
D
196
SIA Fortum Latvia
A
197
SIA Raja K.T.
D
198
SIA SBE LATVIA LTD
A
199
SIA Sveaskog Baltfor
C
C
200
SIA “Bioenergy Holdings”
D
201
Šiaulių energija AB
A
202
Šilalės mediena UAB
C
203
Šilalės šilumos tinklai UAB
A
204
Šilinė, UAB
D+
205
Šilo medis UAB
D
206
Šilutės agrochemija, UAB
D
207
Šilutės Bioenergija UAB
D
208
Šilutės šilumos tinklai UAB
A
209
Simega AB
A
210
Širvintų šiluma UAB
A
211
Skuodo šiluma UAB
A
212
STEKA, UAB
C
213
T. Saveikio firma "Širmeda"
D+
214
Targirės prekyba UAB
D+
215
Tauragės šilumos tinklai UAB
A
216
TIKALA ID, SIA
D
217
Timbex UAB
B
218
Tomas Skierus
D
219
Tomdeka, UAB
D
220
Toplastus UAB
D
221
Tornis UAB
D+
222
Trakų energija, UAB
A
223
Trakų šilumos tinklai, UAB
A
224
UAB "Danpower Baltic Pakalniškių"
A
225
UAB "Gera anglis"
D
226
UAB "Kietaviškių gausa"
A
227
UAB Danpower Baltic Taika elektrinė
A
228
UAB GT TRANSPORT
D
229
UAB Kaunas LT
D
230
UAB VITA ACTIVA
D
231
UAB Žemaitijos energija
B
D
232
UAB „Danpower Baltic Taika“
A
233
UAB „JONOLITAS“
D
234
UAB „Širvintų mediena“
D
235
Ūkininkas Alvydas Drevininkaitis
D
236
Ūkininkas Antanas Lučinskas
D
237
Ūkininkas Bronislovas Šležas
D
238
Ūkininkas Gvidas Simonavičius
D
239
Ūkininkas Mantas Mačiulis
D
240
Ūkininkas Mindaugas Jankauskas
D
241
Ūkininkas Mindaugas Šemežys
D
242
Ūkininkas Nerijus Vertelka, Penki arai, UAB
D+
243
Ūkininkas Robertas Drevininkaitis
D
244
Ūkininkas Stanislovas Bagdonas
D
245
Ūkininkas Vidmantas Rasimas
D
246
Ūkininkas Vladas Reminas
D
247
Ukmergės katilinė, UAB
A
248
Ukmergės šiluma UAB
A
249
Utenos komunalininkas UAB
D
250
Utenos šilumos tinklai UAB
A
251
Užmojai su garantijomis UAB
D
252
Valdoreta UAB
D+
253
Varėnos šiluma UAB
A
254
VERSLO VIZIJOS UAB
D
255
Vertma UAB
C
256
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Alytaus regioninis padalinys
D
257
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Anykščių regioninis padalinys
D
258
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Biržų regioninis padalinys
D
259
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Druskininkų regioninis padalinys
D
260
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Dubravos regioninis padalinys
D
261
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ignalinos regioninis padalinys
D
262
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jonavos regioninis padalinys
D
263
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Joniškio regioninis padalinys
D
264
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko regioninis padalinys
D
265
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kaišiadorių regioninis padalinys
D
266
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kauno regioninis padalinys
D
267
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kazlų Rūdos regioninis padalinys
D
268
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kėdainių regioninis padalinys
D
269
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinys
D
270
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kupiškio regioninis padalinys
D
271
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kuršėnų regioninis padalinys
D
272
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Marijampolės regioninis padalinys
D
273
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninis padalinys
D
274
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
D
275
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Pakruojo regioninis padalinys
D
276
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Panevėžio regioninis padalinys
D
277
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Prienų regioninis padalinys
D
278
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Radviliškio regioninis padalinys
D
279
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Raseinių regioninis padalinys
D
280
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rietavo regioninis padalinys
D
281
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rokiškio regioninis padalinys
D
282
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šakių regioninis padalinys
D
283
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šalčininkų regioninis padalinys
D
284
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šiaulių regioninis padalinys
D
285
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šilutės regioninis padalinys
D
286
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Švenčionėlių regioninis padalinys
D+
287
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninis padalinys
D+
288
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Telšių regioninis padalinys
D
289
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Trakų regioninis padalinys
D
290
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tytuvėnų regioninis padalinys
D
291
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ukmergės regioninis padalinys
D
292
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Utenos regioninis padalinys
D
293
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Valkininkų regioninis padalinys
D+
294
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Varėnos regioninis padalinys
D
295
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų regioninis padalinys
D
296
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Vilniaus regioninis padalinys
D
297
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Zarasų regioninis padalinys
D
298
VĮ Visagino energija
A
299
Via fortis UAB
B
300
Viešoji įstaiga Velžio komunalinis ūkis
A
301
VIGIDAS PACK, UAB
D
302
Vilniaus energija UAB
A
303
Vilniaus šilumos tinklai, AB
A
304
Vižerana UAB
C
305
Volimeda ,UAB
D
306
Vudimeksus UAB
C
B
307
Žairita UAB
D+
308
Žaliamiškis UAB
D
309
Žemaitijos agroprekyba UAB
D
310
Žemės ūkio kooperatyvas Pašarai
D
311
Žilvista, ŽŪB
D