Biržos dalyviai

Biržos dalyviai
Kategorija pirkimui
Kategorija pardavimui
1
8 elementai MB
D
2
A. Pilecko IĮ
D
3
AB "Grigeo"
A
4
AB „Grigeo Klaipėda“
A
5
ABF Tiekimas
D+
6
ACA timber SIA
C
C
7
Adven Eesti AS
A
8
Agfirma UAB
D
9
Agricom Tehnika OÜ
D
10
Agroserviso kooperatyvas "Pynauja"
D
11
Ainex UAB
D
12
Aizputes komunalais uzneimums SIA
A
13
Akmenės energija UAB
A
14
Akmenista UAB
D
15
Aldec General UAB
A
16
Alfaplasta UAB
D
17
Alinava UAB
C
18
Alytaus šilumos tinklai UAB
A
19
AM Garden UAB
D
20
AM Paletes, SIA
D
21
AM&HP ZO.O.
D
22
AMV Timber, SIA
D
23
Andata UAB
D+
24
Andeta UAB
C
25
Antanas Blockis
D+
26
Anykščių šiluma UAB
A
27
Area energy UAB
D
28
Arifarma, UAB
D
29
Arijus, UAB
C
30
Ariveda UAB
D
31
Arosela, UAB
D+
32
Audriaus Vėgėlės individuali įmonė, Vėgėlės MB
D
33
AUTO XXL SIA
D
34
Babruna UAB
B
35
Bageta UAB
D
36
Baldarys UAB
D
37
Balėnų medis, UAB
D
38
Baltbelfuel UAB
D
39
Baltic Invest Holding SIA
D
40
Balvu Energija AS
A
41
Bauskas Siltums SIA
A
42
BeEco UAB
D
43
Belenergija UAB
D+
44
Belenergija UAB, TimberBelEksport IPĮ
D
45
Bērzi Plus SIA
C
46
Betanet energy UAB
D
47
Bio wood, UAB
B
C
48
BIO zona UAB
D
49
Bioenergy Holdings SIA
C
50
Biofuelz UAB, Warmy SIA, Ramundas GM UAB
C
B
51
Biogra UAB
C
52
Biohum SIA
D
53
Biokuro energija UAB
A
54
Bioliepsna UAB
D
55
Biomediena, UAB, D. Kindurio įmonė
C
56
Biomica, MB
D
57
Bionergo MB
D
58
Biosma UAB
D
59
Biotėkmė MB
D
60
Biovatas UAB
B
61
Biowood Nordic UAB
D
62
Birštono šiluma UAB
A
63
Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
A
64
Bmspluss SIA
C
65
Bremena, UAB
D
66
Bright energy UAB
D
67
Cēsu siltumtīkli SIA
A
68
Cesvaines siltums SIA
A
69
Cirsmas LV SIA
C
70
DAIBI APVIENIBA, Limited partnership
B
71
Dameta, UAB
D
72
Dastros medis, AB
D+
73
Deda UAB
D
74
Degus UAB
D
75
Didma, UAB
A
76
Didysis tyrulis, UAB
D+
77
Didžiasalio komunalinės paslaugos, UAB
A
78
Dobeles Eko SIA
A
79
DOTS Plus LTD
D
80
Durpeta UAB
C
81
Dzūkijos mediena UAB
C
82
Dzūko miškas ir mediena
D
83
Dzūkų miško eksportas, UAB, Audrenta
D+
84
Ebresa UAB
D
85
ECCO WOOD SP. Z O.O.
D
86
Ecomark SIA
D
87
Egritmeda, UAB
C
88
Ekman Denmark ApS
D
89
EKO TERMO, UAB
A
90
Ekodelta UAB
D
91
Ekopartneris, UAB
B
92
Ekso AS
C
93
Enea Trading Sp. z o.o.
A
94
Enefit Power AS
A
95
Energijos investicijos, UAB
D
96
Energoparks UAB, Energoparks SIA
C
C
97
Energovia UAB
C
98
Enerstena UAB
B
99
ENG UAB
A
D+
100
ERTE Grupa SIA
C
101
Etalga UAB
A
102
Euromiškas UAB
D
103
Eurovesta UAB
D
104
F-WOOD UAB
D
105
Firewood box UAB
D
106
Foksita UAB
B
107
Forest Investment UAB
A
108
Foresteda, UAB
D+
109
Fortex energy UAB
C
C
110
Fortum Joniškio energija UAB
A
111
Fortum Klaipėda UAB
A
112
Fortum Latvia SIA
A
113
Fortum Švenčionių energija UAB
A
114
Fusis UAB
D
115
GA Joniškis, UAB
B
116
Gairelita UAB
A
C
117
Geco investicijos UAB
A
D
118
Gedaleksas UAB
D
119
Gera anglis UAB
D
120
Gilinis UAB
C
121
Girinis UAB
D
122
GKF Fonas UAB
B
123
Golden Eagle SIA
D
124
Granulina MB
D
125
Granulita UAB
C
126
Granulta UAB
C
127
Grasta UAB
D
128
Green Future Energy UAB
D
129
Greenx Utility SP z.o.o.
D
130
Grenor trade OÜ
D
131
Gretvita UAB
C
132
Gretvitos kompostas UAB
D+
133
Grigeo Baltwood, UAB
A
134
Grobinas Namserviss SIA
A
135
GT transport UAB
D
136
Gyvenimo Jūra, UAB
D
137
Haparanda Värmeverk AB
C
138
Herantas, UAB
D+
139
HW Energo, SIA
C
140
Idex Baltic UAB
A
B
141
Idex Biruliškių UAB
B
142
Idex Pakalniškių UAB
A
143
Idex Paneriškių UAB
A
144
Idex Taika UAB
A
145
Idex Taikos elektrinė UAB
A
146
Idex Zietela UAB
A
147
Ignalinos šilumos tinklai, UAB
A
148
Ignitis gamyba AB
A
149
Ignolitos Mediena UAB
D+
150
IĮ "Deskotrans"
D
151
Imlitex UAB, Imlitex MGK UAB, Imlitex Industry UAB
C
152
Imperiya Green LLC
D
153
Individuali V. Janeliūno įmonė Transvito
D
154
Ingos Riaubaitės individuali veikla
D
155
Irsena UAB
D
156
Ivsim M SIA
C
157
Jaunās ielas SIA
C
158
Jēkabpils siltums SIA
A
159
Jonavos šilumos tinklai UAB
A
160
Joniškio agrochemija UAB
D
161
Joniškio butų ūkis, UAB
A
162
Joniškio hidrostatyba UAB
D
163
Jonolitas UAB
D
164
Judrės medis UAB
C
165
Juglas Jauda SIA
A
166
Junelinta, UAB
D
167
Jurbarko komunalininkas, UAB
A
168
Jūrmalas siltums SIA
A
169
K. Krasausko įmonė
D
170
Kaimo verslas UAB
D
171
Kaišiadorių šiluma UAB
A
172
Karlų katilinė UAB
A
173
Kaunas LT UAB
D
174
Kauno energija AB
A
175
Kauno termofikacijos elektrinė UAB
D
176
Kazlų Rūdos šilumos tinklai UAB
A
177
Kelmynas UAB
D
178
Keratas UAB
D
179
Kerkasiai, ŽŪB
D+
180
Kerokšlis UAB
D
181
Kers SP ZO.O
D
182
KF Grupa SIA
D
183
Kietasis biokuras UAB
A
B
184
Kietaviškių gausa UAB
A
185
Kirtimų katilinė UAB
A
186
Klaipėdos energija AB
A
187
Klasmann Deilmann Bioenergy UAB, Klasmann-Deilmann Bioenergy SIA
C
C
188
Krauzers SIA
C
189
Kretingos šilumos tinklai UAB
A
190
Kriaunų malūnas UAB
C
191
Kukras, UAB
D
192
KURANA UAB
B
193
Kurzemes ceļinieks un būvnieks SIA
D
194
Kvesmedis UAB
D
195
Lambera UAB
D
196
Laminera UAB
D
197
Langvija UAB
D
198
Laskana LSEZ SIA
C
B
199
Laskana-MEŽS SIA
C
200
Lateira SIA
D
201
Latesto OÜ
D
202
Latvijas bioenerģijas uzņēmums SIA
D
203
Lazdijų šiluma UAB
A
204
LEX WOOD LT UAB
D+
205
LIEPĀJAS ENERĢIJA SIA
A
206
Lignineko UAB
D
207
Lignoterma AB
A
D
208
Lignus, MB
D
209
Likmerė, UAB
D
210
Litekma UAB
D
211
Litesko UAB
A
212
Litkirta UAB
C
C
213
Lorizon Energy UAB
A
214
Losrita, UAB
D
215
LTFIREWOOD UAB
D
216
M PLIUS, UAB
D+
217
Maitreja UAB
C
218
Majada UAB
D
219
Malkona, UAB
D
220
Maltosa UAB
D
221
Manfreds pluss SIA
C
222
MANTRA, UAB
D
223
Manvilita UAB
D
224
Marko K SIA
C
225
MARSEMUS, UAB
D
226
Mažeikių šilumos tinklai UAB
A
227
MB Benokas
D
228
Medarvitas UAB
D+
229
Medienos gamyba UAB
D
230
Medieva UAB
D
231
Medinis namas LT UAB
D
232
Medinita UAB
D
233
Meditakas, UAB
D
234
Medvėkas UAB
D+
235
Medverta, UAB
C
236
Medžio projektas UAB
D
237
Merkelis invest UAB
D
238
Metsahake OÜ
C
C
239
Meža Energija SIA
C
C
240
Meža Sīļi SIA
C
241
MG3 SIA
D
242
Migva, UAB
D
243
Miško darbai, UAB
D
244
Miško švara UAB
D+
245
Mitesco UAB
D
246
MK Laivyba UAB
C
C
247
ML DVĪŅI SIA
B
C
248
Molėtų šiluma UAB
A
249
MTE Cargo UAB
D
250
Myrtillus SIA
D
251
Narlekss SIA
D
252
Nemenčinės komunalininkas UAB
A
253
Nemėžio komunalininkas UAB
A
254
NEO GROUP UAB
A
255
Neringos energija, UAB
A
256
Novest SIA
C
C
257
Odumi SIA
D
258
Olego transportas UAB
D
259
Orion Global PET UAB
A
260
Osginta UAB
D
261
Pakruojo rajono Gačionių žemės ūkio bendrovė
D
262
Pakruojo šiluma UAB
A
263
Palangos šilumos tinklai, UAB
A
264
Palleteries SIA
C
265
Panevėžio energija AB
A
266
Penki arai, UAB
D+
267
Petrašiūnų katilinė, UAB
A
D
268
PK Oliver AB
B
269
PK Oliver AS
B
270
Platelių šilas UAB, Enila, UAB
C
271
Plungės bioenergija UAB
A
272
Plungės kooperatinė prekyba, UAB
A
273
Plungės šilumos tinklai UAB
A
274
PM Industry SIA
D
275
Pramonės energija UAB
A
276
Prienų šilumos tinklai, AB
A
277
PSBL Baltic UAB
C
278
Pusbroliai UAB
B
279
R Grupa SIA
C
C
280
Radmedis UAB
D+
281
Radmedis UAB, Vėgėlės MB
D+
282
Radviliškio šiluma UAB
A
283
Raguvilė UAB
C
284
Rairu SIA
C
285
Raja K.T. SIA
D
286
Ramekta UAB
D
287
Ramundas LT, UAB
D
288
Raseinių šilumos tinklai UAB
A
289
RBC Corporation SIA
C
290
Redal UAB
C
291
Reinpaul OÜ
B
292
Renergija UAB, Egsis UAB
C
293
Renesansas UAB
D+
294
Renlog Eesti OÜ
C
295
Rietavo komunalinis ūkis UAB
A
296
Rigas BioEnergija SIA
A
297
Rīgas enerģija SIA
A
298
Riigimetsa Majandamise Keskus
D+
299
Rimanto Vaidoto individuali
D
300
Rita Rėbždienė, vykdanti individualią veiklą
D
301
Robmona UAB
B
302
Rodarta, UAB
D+
303
Rovada, UAB
C
304
S. Krivicko įmonė FASMA
D
305
S.A. Mežš SIA
D
306
Šakių šilumos tinklai UAB
A
307
Šalčininkų šilumos tinklai UAB
A
308
Sārlāni SIA
C
C
309
Savas medis UAB
C
310
Savos girios UAB
D+
311
SBE Latvia LTD SIA
A
312
Seldora UAB
D
313
Selmet Invest OÜ
D
314
Šiaulių energija AB
A
315
Šilalės mediena UAB
C
316
Šilalės šilumos tinklai UAB
A
317
Šilinė, UAB
D+
318
Šilo medis UAB
D
319
Šilutės agrochemija, UAB
D
320
Šilutės Bioenergija UAB
D
321
Šilutės šilumos tinklai UAB
A
322
Simega AB
A
323
Simone AS
B
324
Širvintų mediena UAB
D
325
Širvintų šiluma UAB
A
326
Skuodo šiluma UAB
A
327
SLG Energy OÜ
D
328
Smereka UAB
D
329
Statybos uostas UAB
D
330
Steka UAB
C
331
Stockholm Exergi AB
A
D
332
Strefa UAB
D
333
Strong wood SIA
D
334
Sun Forest Sp. z o.o.
D
335
Sveaskog Baltfor SIA
C
B
336
T. Saveikio firma "Širmeda"
D+
337
Targirės prekyba UAB
D+
338
Tartu Graanul AS
C
339
Tauragės šilumos tinklai UAB
A
340
TBG Textile UAB
D
341
Tikala ID, SIA
D
342
TimberBelEksport IPĮ
D
343
Timberteh SIA
D
344
Timbex UAB
B
345
Toplastus UAB
D
346
Tornis UAB
D+
347
Toru LT UAB
D
348
Trakų energija, UAB
A
349
Trakų šilumos tinklai, UAB
A
350
Transežeruona UAB
D
351
Ūkininkas Alvydas Drevininkaitis
D
352
Ūkininkas Alvydas Drevininkaitis, Ūkininkas Robertas Drevininkaitis
D
353
Ūkininkas Antanas Lučinskas
D+
354
Ūkininkas Bronislovas Šležas
D
355
Ūkininkas Gvidas Simonavičius
D
356
Ūkininkas Mantas Mačiulis
D
357
Ūkininkas Mindaugas Jankauskas
D
358
Ūkininkas Mindaugas Šemežys
D
359
Ūkininkas Robertas Drevininkaitis
D
360
Ūkininkas Stanislovas Bagdonas
D
361
Ūkininkas Vidmantas Rasimas
D
362
Ūkininkas Vladas Reminas
D
363
Ukmergės katilinė, UAB
A
364
Ukmergės šiluma UAB
A
365
UPESLĪČI SIA
D
366
Utenos komunalininkas UAB
D
367
Utenos šilumos tinklai UAB
A
368
Utilitas Tallinna Elektrijaam OÜ
A
369
Užmojai su garantijomis UAB
D
370
Valdoreta UAB
D+
371
Valmas SIA
D
372
Valmieras Energija AS
A
373
Varėnos šiluma UAB
A
374
Varpa SIA
C
B
375
Ventspils siltums PSIA
A
376
Vertma UAB
C
377
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Anykščių regioninis padalinys
D
378
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Biržų regioninis padalinys
D
379
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Dubravos regioninis padalinys
D
380
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ignalinos regioninis padalinys
D
381
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Joniškio regioninis padalinys
D
382
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko regioninis padalinys
D
383
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kazlų Rūdos regioninis padalinys
D
384
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinys
D
385
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kuršėnų regioninis padalinys
D
386
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninis padalinys
D
387
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
D
388
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Panevėžio regioninis padalinys
D
389
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Prienų regioninis padalinys
D
390
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Radviliškio regioninis padalinys
D
391
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Raseinių regioninis padalinys
D
392
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rokiškio regioninis padalinys
D
393
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šakių regioninis padalinys
D
394
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šalčininkų regioninis padalinys
D
395
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šilutės regioninis padalinys
D
396
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Švenčionėlių regioninis padalinys
D+
397
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninis padalinys
D+
398
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Telšių regioninis padalinys
D
399
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Trakų regioninis padalinys
D
400
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ukmergės regioninis padalinys
D
401
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Varėnos regioninis padalinys
D+
402
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų regioninis padalinys
D
403
Via fortis UAB
C
B
404
Viduklės briketai UAB
D
405
Viduklės granulės UAB
D
406
Viešoji įstaiga Velžio komunalinis ūkis
A
407
VIGIDAS PACK, UAB
D
408
Vigoris Kaubandus OÜ
B
409
Vilkaviškio šilumos tinklai UAB
A
410
Vilniaus energija UAB
D
411
Vilniaus kogeneracinė jėgainė UAB
A
412
Vilniaus šilumos tinklai, AB
A
413
Virmebas UAB
D
414
Visagino biokuras UAB
D
415
Visagino energija UAB
A
416
Vita Activa UAB
D
417
Vižerana UAB
C
418
VLI Timber UAB
D
419
Volimeda ,UAB
D
420
Vudimeksus UAB
C
B
421
Weheat OÜ, Weheat Latvijas Filiale
C
C
422
Woodchip Company SIA
D
423
Z/S Spriguļi
D
424
Žairita UAB
D+
425
Zaļais zelts SIA
C
426
Žaliamiškis UAB
D
427
Žaliasis kuras UAB
D
428
Žemaitijos energija UAB
B
D
429
Žemaitijos pienas AB
A
430
Žemės ūkio kooperatyvas Pašarai
D
431
Žemyba UAB
D
432
Žilvista, ŽŪB
D
433
Živelina UAB
D