Exchange members

Exchange members
Category for Buying
Category for Selling
1
AB "Grigeo"
A
2
AB PK Oliver
B
3
AB „Grigeo Klaipėda“
A
4
Agfirma UAB
D
5
Agroserviso kooperatyvas "Pynauja"
D
6
AINEX UAB
D
7
AIZPUTES KOMUNALAIS UZNEMUMS SIA
A
8
Akmenės energija UAB
A
9
Akmenista UAB
D
10
AKTUARIJUS UAB, TimberBelEksport IPĮ
D
11
Alfaplasta UAB
D
12
Alinava UAB
C
13
Altma UAB
D
14
AM Garden UAB
D
15
AM Paletes, SIA
D
16
AMV Timber, SIA
D
17
ANDATA UAB
D
18
Andeta UAB
C
19
Antanas Blockis
D+
20
Anykščių šiluma UAB
A
21
Area energy UAB
D
22
Arifarma, UAB
D
23
Arijus, UAB
C
24
Arosela, UAB
D
25
AUTO XXL SIA
D
26
Babruna UAB
B
27
Balėnų medis, UAB
D
28
BALVU ENERĢIJA AS
A
29
BAUSKAS SILTUMS SIA
A
30
Bērzi Plus SIA
C
31
Betanet energy UAB
D
32
Bio wood, UAB
B
C
33
BIO zona UAB
D
34
Bioenergy Holdings SIA
C
35
Biofuelz UAB, Warmy SIA
B
36
Biogra UAB
C
37
Biomediena, UAB, D. Kindurio įmonė
C
38
Biomica, MB
D
39
Biowood Nordic UAB
D
40
Birštono šiluma UAB
A
41
Bremena, UAB
D
42
Bright energy UAB
D
43
Cēsu siltumtīkli SIA
A
44
Cirsmas LV SIA
D
45
DAIBI APVIENIBA, Limited partnership
B
46
Dameta, UAB
D
47
Danpower Baltic Biruliškių UAB
B
48
Danpower Baltic Paneriškių UAB
A
49
Danpower Baltic UAB
A
D
50
Danpower Baltic Zietelos UAB
A
51
Dastros medis, AB
D+
52
DEDA UAB
D
53
Degus UAB
D
54
DIDMA, UAB
A
55
Didysis tyrulis, UAB
D+
56
Didžiasalio komunalinės paslaugos, UAB
A
57
Dobeles Eko SIA
A
58
Durpeta UAB
C
59
Dzūkijos mediena UAB
C
60
Dzūko miškas ir mediena
D
61
Dzūkų miško eksportas, UAB, Audrenta
D+
62
Ebresa UAB
D
63
ECOMARK SIA
D
64
Egritmeda, UAB
C
65
Ekman Denmark ApS
D
66
EKO TERMO, UAB
A
67
Ekodelta UAB
D
68
Ekopartneris, UAB
B
69
Energijos investicijos, UAB
D
70
Energoparks UAB, Energoparks SIA
C
71
Energovia UAB
C
72
Enerstena UAB
B
73
ENG UAB
A
74
ERTE Grupa SIA
C
75
Etalga UAB
A
76
Euromiškas UAB
D
77
F-WOOD UAB
D
78
Foksita UAB
B
79
Forest Investment UAB
D
80
Foresteda, UAB
D
81
Fortex energy UAB
C
C
82
Fortum Joniškio energija UAB
A
83
Fortum Klaipėda UAB
A
84
Fortum Latvia SIA
A
85
Fortum Švenčionių energija UAB
A
86
Fusis UAB
D
87
GA Joniškis, UAB
B
88
GAIRELITA UAB
C
89
Geco investicijos UAB
A
C
90
Gedaleksas UAB
D
91
Gilinis UAB
C
92
GKF Fonas UAB
B
93
GOLDEN EAGLE SIA
D
94
Granulita UAB
C
95
Granulta UAB
C
96
Grasta UAB
C
97
Green Future Energy UAB
D
98
Gretvita UAB
C
99
Grigeo Baltwood, UAB
A
100
GROBIŅAS NAMSERVISS SIA
A
101
Gyvenimo Jūra, UAB
D
102
Herantas, UAB
D+
103
HW ENERGO
C
104
Ignalinos šilumos tinklai, UAB
A
105
Ignolitos Mediena UAB
D+
106
Imlitex UAB, Imlitex MGK UAB
C
107
Individuali V. Janeliūno įmonė Transvito
D
108
Jēkabpils siltums SIA
A
109
Jonavos šilumos tinklai AB
A
110
Joniškio butų ūkis, UAB
A
111
Joniškio hidrostatyba UAB
D
112
Judrės medis UAB
C
113
Junelinta, UAB
D
114
Jurbarko komunalininkas, UAB
A
115
Jūrmalas siltums SIA
A
116
Kaišiadorių šiluma UAB
A
117
Kauno energija AB
A
118
Kauno termofikacijos elektrinė UAB
D
119
Kazlų Rūdos šilumos tinklai UAB
A
120
KELMYNAS UAB
D
121
Keratas UAB
D
122
Kerkasiai, ŽŪB
D+
123
KEROKŠLIS UAB
D
124
KF Grupa SIA
D
125
Kietasis biokuras UAB
B
126
Kirtimų katilinė UAB
A
127
Klaipėdos energija AB
A
128
Klasmann Deilmann Bioenergy UAB
C
C
129
Klasmann-Deilmann Bioenergy SIA
D
130
KRAUZERS SIA
C
131
Kretingos šilumos tinklai UAB
A
132
Kriaunų malūnas UAB
C
133
Kukras, UAB
D
134
Kvesmedis UAB
D
135
Laminera UAB
D
136
Langvija UAB
D
137
LASKANA LSEZ SIA
B
138
LASKANA-MEŽS SIA
C
139
Lazdijų šiluma UAB
A
140
LEX WOOD LT UAB
D+
141
LIEPĀJAS ENERĢIJA SIA
A
142
Lietuvos energijos gamyba AB
A
143
Lignoterma AB
A
D
144
Lignus, MB
D
145
Likmerė, UAB
D
146
LITEKMA UAB
D
147
Litesko UAB
A
148
Litkirta UAB
B
149
Losrita, UAB
D
150
LTFIREWOOD UAB
D
151
M PLIUS, UAB
D+
152
Majada UAB
D
153
Malkona, UAB
D
154
Manfreds pluss SIA
C
155
MANTRA, UAB
D
156
MARKO K SIA
C
157
MARSEMUS, UAB
D
158
Mažeikių šilumos tinklai UAB
A
159
MB Benokas
D
160
Medarvitas UAB
D+
161
Medieva UAB
D
162
Medinita UAB
D
163
Meditakas, UAB
D
164
Medvėkas UAB
D+
165
Medverta, UAB
C
166
Medžio projektas UAB
D
167
Merkelis invest UAB
D
168
Meža Energija SIA
C
169
Meža Sīļi SIA
C
170
MG3 SIA
D
171
Migva, UAB
D
172
Miško darbai, UAB
D
173
Miško švara UAB
D+
174
Mitesco UAB
D
175
MK Laivyba UAB
C
176
ML DVĪŅI SIA
B
C
177
Molėtų šiluma UAB
A
178
MYRTILLUS SIA
D
179
NARLEKSS SIA
D
180
Nemenčinės komunalininkas UAB
A
181
NEO GROUP UAB
A
182
Neringos energija, UAB
A
183
NOVEST SIA
C
184
Olego transportas UAB
D
185
Orion Global PET UAB
A
186
Osginta UAB
C
187
OÜ Utilitas Tallinna Elektrijaam
A
188
Pakruojo rajono Gačionių žemės ūkio bendrovė
D
189
Pakruojo šiluma UAB
A
190
Palangos šilumos tinklai, UAB
A
191
PALLETERIES SIA
C
192
Panevėžio energija AB
A
193
Petrašiūnų katilinė, UAB
B
D
194
Platelių šilas UAB, Enila, UAB
C
195
Plungės bioenergija UAB
A
196
Plungės kooperatinė prekyba, UAB
A
197
Plungės šilumos tinklai UAB
A
198
Pramonės energija UAB
A
199
Prienų šilumos tinklai, AB
A
200
Pusbroliai UAB
B
201
R GRUPA SIA
C
202
Radviliškio šiluma UAB
A
203
Raguvilė UAB
C
204
RAIRU SIA
C
205
Raja K.T. SIA
D
206
Ramundas GM UAB
C
207
RAMUNDAS LT, UAB
C
208
Raseinių šilumos tinklai UAB
A
209
Rasos Gibiežienės įmonė
D
210
REDAL UAB
C
211
Renergija UAB, Egsis UAB
D+
212
Renesansas UAB
D+
213
Rīgas enerģija SIA
A
214
Rita Rėbždienė, vykdanti individualią veiklą
D
215
Robmona UAB
B
216
Rodarta, UAB
D+
217
Rovada, UAB
C
218
S.A. Mežš SIA
D
219
Šakių šilumos tinklai UAB
A
220
Šalčininkų šilumos tinklai UAB
A
221
Sārlāni SIA
C
C
222
Savas medis UAB
C
223
Savos girios UAB
D+
224
SBE LATVIA LTD SIA
A
225
Šiaulių energija AB
A
226
Šilalės mediena UAB
C
227
Šilalės šilumos tinklai UAB
A
228
Šilinė, UAB
D+
229
Šilo medis UAB
D
230
Šilutės agrochemija, UAB
D
231
Šilutės Bioenergija UAB
D
232
Šilutės šilumos tinklai UAB
A
233
Simega AB
A
234
Širvintų šiluma UAB
A
235
Skuodo šiluma UAB
A
236
Smereka UAB
D
237
Statybos uostas UAB
D
238
STEKA, UAB
C
239
Sveaskog Baltfor SIA
C
B
240
T. Saveikio firma "Širmeda"
D+
241
Targirės prekyba UAB
D+
242
Tauragės šilumos tinklai UAB
A
243
TBG Textile UAB
D
244
TIKALA ID, SIA
D
245
Timberteh SIA
D
246
Timbex UAB
B
247
Toplastus UAB
D
248
Tornis UAB
D+
249
Trakų energija, UAB
A
250
Trakų šilumos tinklai, UAB
A
251
UAB "Danpower Baltic Pakalniškių"
A
252
UAB "Danpower Baltic Taika elektrinė"
A
253
UAB "Gera anglis"
D
254
UAB "Kietaviškių gausa"
A
255
UAB GT TRANSPORT
D
256
UAB Kaunas LT
D
257
UAB VITA ACTIVA
D
258
UAB Žemaitijos energija
B
D
259
UAB „Danpower Baltic Taika“
A
260
UAB „JONOLITAS“
D
261
UAB „Širvintų mediena“
D
262
Ūkininkas Alvydas Drevininkaitis
D
263
Ūkininkas Antanas Lučinskas
D
264
Ūkininkas Bronislovas Šležas
D
265
Ūkininkas Gvidas Simonavičius
D
266
Ūkininkas Mantas Mačiulis
D
267
Ūkininkas Mindaugas Jankauskas
D
268
Ūkininkas Mindaugas Šemežys
D
269
Ūkininkas Nerijus Vertelka, Penki arai, UAB
D+
270
Ūkininkas Robertas Drevininkaitis
D
271
Ūkininkas Stanislovas Bagdonas
D
272
Ūkininkas Vidmantas Rasimas
D
273
Ūkininkas Vladas Reminas
D
274
Ukmergės katilinė, UAB
A
275
Ukmergės šiluma UAB
A
276
Utenos komunalininkas UAB
D
277
Utenos šilumos tinklai UAB
A
278
Užmojai su garantijomis UAB
D
279
Valdoreta UAB
D+
280
VALMIERAS ENERĢIJA AS
A
281
Varėnos šiluma UAB
A
282
Varpa SIA
C
B
283
Vertma UAB
C
284
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Alytaus regioninis padalinys
D
285
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Anykščių regioninis padalinys
D
286
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Biržų regioninis padalinys
D
287
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Druskininkų regioninis padalinys
D
288
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Dubravos regioninis padalinys
D
289
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ignalinos regioninis padalinys
D
290
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jonavos regioninis padalinys
D
291
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Joniškio regioninis padalinys
D
292
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko regioninis padalinys
D
293
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kaišiadorių regioninis padalinys
D
294
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kauno regioninis padalinys
D
295
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kazlų Rūdos regioninis padalinys
D
296
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kėdainių regioninis padalinys
D
297
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinys
D
298
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kupiškio regioninis padalinys
D
299
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kuršėnų regioninis padalinys
D
300
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Marijampolės regioninis padalinys
D
301
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninis padalinys
D
302
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
D
303
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Pakruojo regioninis padalinys
D
304
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Panevėžio regioninis padalinys
D
305
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Prienų regioninis padalinys
D
306
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Radviliškio regioninis padalinys
D
307
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Raseinių regioninis padalinys
D
308
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rietavo regioninis padalinys
D
309
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rokiškio regioninis padalinys
D
310
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šakių regioninis padalinys
D
311
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šalčininkų regioninis padalinys
D
312
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šiaulių regioninis padalinys
D
313
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šilutės regioninis padalinys
D
314
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Švenčionėlių regioninis padalinys
D+
315
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninis padalinys
D+
316
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Telšių regioninis padalinys
D
317
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Trakų regioninis padalinys
D
318
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tytuvėnų regioninis padalinys
D
319
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ukmergės regioninis padalinys
D
320
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Utenos regioninis padalinys
D
321
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Valkininkų regioninis padalinys
D+
322
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Varėnos regioninis padalinys
D
323
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų regioninis padalinys
D
324
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Vilniaus regioninis padalinys
D
325
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Zarasų regioninis padalinys
D
326
VĮ Visagino energija
A
327
Via fortis UAB
B
328
Viešoji įstaiga Velžio komunalinis ūkis
A
329
VIGIDAS PACK, UAB
D
330
Vilniaus energija UAB
D
331
Vilniaus šilumos tinklai, AB
A
332
Virmebas UAB
D
333
Vižerana UAB
C
334
Volimeda ,UAB
D
335
Vudimeksus UAB
C
B
336
WOODCHIP COMPANY SIA
D
337
Žairita UAB
D+
338
Zaļais zelts SIA
D
339
Žaliamiškis UAB
D
340
Žaliasis kuras UAB
D
341
Žemės ūkio kooperatyvas Pašarai
D
342
Žemyba UAB
D
343
Žilvista, ŽŪB
D