Exchange members

Exchange members
Category for Buying
Category for Selling
1
AB "Grigeo"
A
2
AB PK Oliver
B
3
AB „Grigeo Klaipėda“
A
4
Agfirma UAB
D
5
Agroserviso kooperatyvas "Pynauja"
D
6
AINEX UAB
D
7
AIZPUTES KOMUNALAIS UZNEMUMS SIA
A
8
Akmenės energija UAB
A
9
Akmenista UAB
D
10
AKTUARIJUS UAB, TimberBelEksport IPĮ
D
11
Alfaplasta UAB
D
12
Alinava UAB
C
13
Altma UAB
D
14
AM Garden UAB
D
15
AM Paletes, SIA
D
16
AMV Timber, SIA
D
17
ANDATA UAB
D
18
Andeta UAB
D
19
Antanas Blockis
D+
20
Anykščių šiluma UAB
A
21
Area energy UAB
D
22
Arifarma, UAB
D
23
Arijus, UAB
C
24
Arosela, UAB
D
25
AUTO XXL SIA
D
26
Avikta UAB
D+
27
Babruna UAB
B
28
Balėnų medis, UAB
D
29
BALVU ENERĢIJA AS
A
30
BAUSKAS SILTUMS SIA
A
31
Bērzi Plus SIA
C
32
Betanet energy UAB
D
33
Bio Raukštuva, uab
D
34
Bio wood, UAB
B
C
35
BIO zona UAB
D
36
Biofuelz UAB
C
C
37
Biogra UAB
C
38
Biomediena, UAB, D. Kindurio įmonė
C
39
Biomica, MB
D
40
Biowood Nordic UAB
D
41
Birštono šiluma UAB
A
42
Bremena, UAB
D
43
Bright energy UAB
D
44
DAIBI APVIENIBA, Limited partnership
B
45
Dameta, UAB
D
46
Danpower Baltic Biruliškių UAB
B
47
Danpower Baltic Paneriškių UAB
A
48
Danpower Baltic UAB
A
49
Danpower Baltic Zietelos UAB
A
50
Dastros medis, AB
D+
51
Degus UAB
D
52
Destada UAB
D
53
DIDMA, UAB
A
54
Didysis tyrulis, UAB
D+
55
Didžiasalio komunalinės paslaugos, UAB
A
56
DINIMA, UAB
D
57
Durpeta UAB
C
58
Dzūkijos mediena UAB
C
59
Dzūko miškas ir mediena
D
60
Dzūkų miško eksportas, UAB, Audrenta
D+
61
Ebresa UAB
D
62
ECOMARK SIA
D
63
Egritmeda, UAB
C
64
EKO TERMO, UAB
A
65
Ekodelta UAB
D
66
Ekopartneris, UAB
B
67
Energijos investicijos, UAB
D
68
Energijos pasaulis UAB
D
69
Energoparks UAB, Energoparks SIA
C
70
Energovia UAB
B
71
Eneritas UAB, UAB "INDEEL LT"
D
72
Enerstena UAB
B
73
ENG UAB
A
74
Etalga UAB
A
75
Eurolinkas, IĮ
D
76
Euromiškas UAB
D
77
F-WOOD UAB
D
78
FIRST OPPORTUNITY OU
B
79
Foksita UAB
B
80
Forest Investment UAB
D
81
Foresteda, UAB
D
82
Fortex energy UAB
C
C
83
Fortum Joniškio energija UAB
A
84
Fortum Klaipėda UAB
A
85
Fortum Latvia SIA
A
86
Fortum Švenčionių energija UAB
A
87
Fusis UAB
D
88
GA Joniškis, UAB
B
89
GAIRELITA UAB
C
90
Geco investicijos UAB
A
C
91
Gedaleksas UAB
D
92
Gilinis UAB
C
93
GKF Fonas UAB
B
94
Granulita UAB
C
95
Granulta UAB
C
96
Grasta UAB
C
97
Green Future Energy UAB
D
98
Gretvita UAB
B
99
Grigeo Baltwood, UAB
A
100
GROBIŅAS NAMSERVISS SIA
A
101
Gyvenimo Jūra, UAB
D
102
Herantas, UAB
D+
103
HW ENERGO
C
104
Ignalinos šilumos tinklai, UAB
A
105
Ignolitos Mediena UAB
D+
106
Imlitex UAB, Imlitex MGK UAB
C
107
Individuali V. Janeliūno įmonė Transvito
D
108
Jēkabpils siltums SIA
A
109
Jonavos šilumos tinklai AB
A
110
Joniškio butų ūkis, UAB
A
111
Joniškio hidrostatyba UAB
D
112
Judrės medis UAB
D+
113
Junelinta, UAB
D
114
Jurbarko komunalininkas, UAB
A
115
Kaišiadorių šiluma UAB
A
116
Kauno energija AB
A
117
Kauno termofikacijos elektrinė UAB
D
118
Kazlų Rūdos šilumos tinklai UAB
A
119
Keratas UAB
D
120
Kerkasiai, ŽŪB
D
121
Kietasis biokuras UAB
B
122
Klaipėdos energija AB
A
123
Klasmann Deilmann Bioenergy UAB
C
C
124
Klasmann-Deilmann Bioenergy SIA
D
125
Kretingos šilumos tinklai UAB
A
126
Kriaunų malūnas UAB
C
127
Kukras, UAB
D
128
Kvesmedis UAB
D
129
Laminera UAB
D
130
LASKANA LSEZ SIA
D
131
Lazdijų šiluma UAB
A
132
LEX WOOD LT UAB
D+
133
Lietuvos energijos gamyba AB
A
134
Lignoterma AB
A
D
135
Lignus, MB
D
136
Likmerė, UAB
D
137
Litesko UAB
A
138
Litkirta UAB
B
139
Losrita, UAB
D
140
M PLIUS, UAB
D+
141
Majada UAB
D
142
Malkona, UAB
D
143
Manfreds pluss SIA
C
144
MANTRA, UAB
D
145
MARSEMUS, UAB
D
146
Mažeikių šilumos tinklai UAB
A
147
Medarvitas UAB
D+
148
Medieva UAB
D
149
Medinita UAB
D
150
Meditakas, UAB
D
151
Medvėkas UAB
D+
152
Medverta, UAB
D
153
Medžio projektas UAB
D
154
Merkelis invest UAB
D
155
Migva, UAB
D
156
Miško darbai, UAB
D
157
Miško švara UAB
D+
158
Mitesco UAB
D
159
MK Laivyba UAB
C
160
ML DVĪŅI SIA
B
C
161
Molėtų šiluma UAB
A
162
MYRTILLUS SIA
D
163
Nadis UAB
D
164
Nemenčinės komunalininkas UAB
A
165
NEO GROUP UAB
A
166
Neringos energija, UAB
A
167
Olego transportas UAB
D
168
Orion Global PET UAB
A
169
Osginta UAB
C
170
Ostana, UAB
D
171
Pakruojo rajono Gačionių žemės ūkio bendrovė
D
172
Pakruojo šiluma UAB
A
173
Palangos šilumos tinklai, UAB
A
174
PALLETERIES SIA
D
175
Panevėžio energija AB
A
176
Petrašiūnų katilinė, UAB
B
D
177
Platelių šilas UAB, Enila, UAB
C
178
Plungės bioenergija UAB
A
179
Plungės kooperatinė prekyba, UAB
A
180
Plungės šilumos tinklai UAB
A
181
Pramonės energija UAB
A
182
Prienų šilumos tinklai, AB
A
183
Pusbroliai UAB
B
184
Radviliškio šiluma UAB
A
185
Raguvilė UAB
C
186
RAIRU SIA
C
187
Ramundas GM UAB
C
188
RAMUNDAS LT, UAB
C
189
Raseinių šilumos tinklai UAB
A
190
Rasos Gibiežienės įmonė
D
191
REDAL UAB
C
192
Renergija UAB, Egsis UAB
D+
193
Renesansas UAB
D+
194
Rīgas enerģija SIA
A
195
Rita Rėbždienė, vykdanti individualią veiklą
D
196
Robmona UAB
C
197
Rodarta, UAB
D+
198
Rovada, UAB
C
199
Šakių šilumos tinklai UAB
A
200
Šalčininkų šilumos tinklai UAB
A
201
Sārlāni SIA
D
202
Savas medis UAB
D
203
Savos girios UAB
D+
204
SBE LATVIA LTD SIA
A
205
SIA Jūrmalas siltums
A
206
SIA NARLEKSS
D
207
SIA R GRUPA
C
208
SIA Raja K.T.
D
209
SIA S.A. Mežš
D
210
SIA “Bioenergy Holdings”
C
211
Šiaulių energija AB
A
212
Šilalės mediena UAB
C
213
Šilalės šilumos tinklai UAB
A
214
Šilinė, UAB
D+
215
Šilo medis UAB
D
216
Šilutės agrochemija, UAB
D
217
Šilutės Bioenergija UAB
D
218
Šilutės šilumos tinklai UAB
A
219
Simega AB
A
220
Širvintų šiluma UAB
A
221
Skuodo šiluma UAB
A
222
Smereka UAB
D
223
STEKA, UAB
C
224
Sveaskog Baltfor SIA
C
C
225
T. Saveikio firma "Širmeda"
D+
226
Targirės prekyba UAB
D+
227
Tauragės šilumos tinklai UAB
A
228
TIKALA ID, SIA
D
229
Timberteh SIA
D
230
Timbex UAB
B
231
Tomas Skierus
D
232
Tomdeka, UAB
D
233
Toplastus UAB
D
234
Tornis UAB
D+
235
Trakų energija, UAB
A
236
Trakų šilumos tinklai, UAB
A
237
UAB "Danpower Baltic Pakalniškių"
A
238
UAB "Danpower Baltic Taika elektrinė"
A
239
UAB "Gera anglis"
D
240
UAB "Kietaviškių gausa"
A
241
UAB GT TRANSPORT
D
242
UAB Kaunas LT
D
243
UAB VITA ACTIVA
D
244
UAB Žemaitijos energija
B
D
245
UAB „Danpower Baltic Taika“
A
246
UAB „JONOLITAS“
D
247
UAB „Širvintų mediena“
D
248
Ūkininkas Alvydas Drevininkaitis
D
249
Ūkininkas Antanas Lučinskas
D
250
Ūkininkas Bronislovas Šležas
D
251
Ūkininkas Gvidas Simonavičius
D
252
Ūkininkas Mantas Mačiulis
D
253
Ūkininkas Mindaugas Jankauskas
D
254
Ūkininkas Mindaugas Šemežys
D
255
Ūkininkas Nerijus Vertelka, Penki arai, UAB
D+
256
Ūkininkas Robertas Drevininkaitis
D
257
Ūkininkas Stanislovas Bagdonas
D
258
Ūkininkas Vidmantas Rasimas
D
259
Ūkininkas Vladas Reminas
D
260
Ukmergės katilinė, UAB
A
261
Ukmergės šiluma UAB
A
262
Utenos komunalininkas UAB
D
263
Utenos šilumos tinklai UAB
A
264
Užmojai su garantijomis UAB
D
265
Valdoreta UAB
D+
266
Varėnos šiluma UAB
A
267
Varpa SIA
C
B
268
Vertma UAB
C
269
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Alytaus regioninis padalinys
D
270
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Anykščių regioninis padalinys
D
271
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Biržų regioninis padalinys
D
272
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Druskininkų regioninis padalinys
D
273
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Dubravos regioninis padalinys
D
274
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ignalinos regioninis padalinys
D
275
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jonavos regioninis padalinys
D
276
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Joniškio regioninis padalinys
D
277
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko regioninis padalinys
D
278
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kaišiadorių regioninis padalinys
D
279
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kauno regioninis padalinys
D
280
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kazlų Rūdos regioninis padalinys
D
281
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kėdainių regioninis padalinys
D
282
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinys
D
283
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kupiškio regioninis padalinys
D
284
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kuršėnų regioninis padalinys
D
285
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Marijampolės regioninis padalinys
D
286
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninis padalinys
D
287
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
D
288
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Pakruojo regioninis padalinys
D
289
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Panevėžio regioninis padalinys
D
290
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Prienų regioninis padalinys
D
291
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Radviliškio regioninis padalinys
D
292
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Raseinių regioninis padalinys
D
293
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rietavo regioninis padalinys
D
294
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rokiškio regioninis padalinys
D
295
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šakių regioninis padalinys
D
296
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šalčininkų regioninis padalinys
D
297
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šiaulių regioninis padalinys
D
298
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šilutės regioninis padalinys
D
299
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Švenčionėlių regioninis padalinys
D+
300
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninis padalinys
D+
301
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Telšių regioninis padalinys
D
302
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Trakų regioninis padalinys
D
303
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tytuvėnų regioninis padalinys
D
304
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ukmergės regioninis padalinys
D
305
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Utenos regioninis padalinys
D
306
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Valkininkų regioninis padalinys
D+
307
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Varėnos regioninis padalinys
D
308
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų regioninis padalinys
D
309
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Vilniaus regioninis padalinys
D
310
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Zarasų regioninis padalinys
D
311
VĮ Visagino energija
A
312
Via fortis UAB
B
313
Viešoji įstaiga Velžio komunalinis ūkis
A
314
VIGIDAS PACK, UAB
D
315
Vilniaus energija UAB
A
316
Vilniaus šilumos tinklai, AB
A
317
Vižerana UAB
C
318
Volimeda ,UAB
D
319
Vudimeksus UAB
C
B
320
WOODCHIP COMPANY SIA
D
321
Žairita UAB
D+
322
Žaliamiškis UAB
D
323
Žaliasis kuras UAB
D
324
Žemaitijos agroprekyba UAB
D
325
Žemės ūkio kooperatyvas Pašarai
D
326
Žilvista, ŽŪB
D