Börsi osalejad

Vahetuse liikmed
Ostukategooria
Müügikategooria
1
AB "Grigeo"
A
2
AB PK Oliver
B
3
AB „Grigeo Klaipėda“
A
4
ABF Tiekimas
D+
5
Agfirma UAB
D
6
Agroserviso kooperatyvas "Pynauja"
D
7
AINEX UAB
D
8
AIZPUTES KOMUNALAIS UZNEMUMS SIA
A
9
Akmenės energija UAB
A
10
Akmenista UAB
D
11
AKTUARIJUS UAB, TimberBelEksport IPĮ
D
12
Alfaplasta UAB
D
13
Alinava UAB
C
14
Altma UAB
D
15
Alytaus šilumos tinklai UAB
B
16
AM Garden UAB
D
17
AM Paletes, SIA
D
18
AMV Timber, SIA
D
19
ANDATA UAB
D
20
Andeta UAB
C
21
Antanas Blockis
D+
22
Anykščių šiluma UAB
A
23
Area energy UAB
D
24
Arifarma, UAB
D
25
Arijus, UAB
C
26
Arosela, UAB
D+
27
AUTO XXL SIA
D
28
Babruna UAB
B
29
Balėnų medis, UAB
D
30
BALVU ENERĢIJA AS
A
31
BAUSKAS SILTUMS SIA
A
32
BeEco UAB
D
33
Bērzi Plus SIA
C
34
Betanet energy UAB
D
35
Bio wood, UAB
B
C
36
BIO zona UAB
D
37
Bioenergy Holdings SIA
C
38
Biofuelz UAB, Warmy SIA
C
B
39
Biogra UAB
C
40
Biokuro energija UAB
A
41
Biomediena, UAB, D. Kindurio įmonė
C
42
Biomica, MB
D
43
Biowood Nordic UAB
D
44
Birštono šiluma UAB
A
45
Bremena, UAB
D
46
Bright energy UAB
D
47
Cēsu siltumtīkli SIA
A
48
Cirsmas LV SIA
D
49
DAIBI APVIENIBA, Limited partnership
B
50
Dameta, UAB
D
51
Danpower Baltic Biruliškių UAB
B
52
Danpower Baltic Paneriškių UAB
A
53
Danpower Baltic UAB
A
D
54
Danpower Baltic Zietelos UAB
A
55
Dastros medis, AB
D+
56
DEDA UAB
D
57
Degus UAB
D
58
DIDMA, UAB
A
59
Didysis tyrulis, UAB
D+
60
Didžiasalio komunalinės paslaugos, UAB
A
61
Dobeles Eko SIA
A
62
Durpeta UAB
C
63
Dzūkijos mediena UAB
C
64
Dzūko miškas ir mediena
D
65
Dzūkų miško eksportas, UAB, Audrenta
D+
66
Ebresa UAB
D
67
ECOMARK SIA
D
68
Egritmeda, UAB
C
69
Ekman Denmark ApS
D
70
EKO TERMO, UAB
A
71
Ekodelta UAB
D
72
Ekopartneris, UAB
B
73
Energijos investicijos, UAB
D
74
Energoparks UAB, Energoparks SIA
C
75
Energovia UAB
C
76
Enerstena UAB
B
77
ENG UAB
A
78
ERTE Grupa SIA
C
79
Etalga UAB
A
80
Euromiškas UAB
D
81
F-WOOD UAB
D
82
Foksita UAB
B
83
Forest Investment UAB
D
84
Foresteda, UAB
D
85
Fortex energy UAB
C
C
86
Fortum Joniškio energija UAB
A
87
Fortum Klaipėda UAB
A
88
Fortum Latvia SIA
A
89
Fortum Švenčionių energija UAB
A
90
Fusis UAB
D
91
GA Joniškis, UAB
B
92
GAIRELITA UAB
A
C
93
Geco investicijos UAB
A
C
94
Gedaleksas UAB
D
95
Gilinis UAB
C
96
GKF Fonas UAB
B
97
GOLDEN EAGLE SIA
D
98
Granulita UAB
C
99
Granulta UAB
C
100
Grasta UAB
C
101
Green Future Energy UAB
D
102
Gretvita UAB
C
103
Gretvitos kompostas UAB
D
104
Grigeo Baltwood, UAB
A
105
GROBIŅAS NAMSERVISS SIA
A
106
Gyvenimo Jūra, UAB
D
107
Herantas, UAB
D+
108
HW ENERGO
C
109
Ignalinos šilumos tinklai, UAB
A
110
Ignolitos Mediena UAB
D+
111
IĮ "DESKOTRANS"
D
112
Imlitex UAB, Imlitex MGK UAB, Imlitex Industry UAB
C
113
Individuali V. Janeliūno įmonė Transvito
D
114
Jaunās ielas SIA
D
115
Jēkabpils siltums SIA
A
116
Jonavos šilumos tinklai AB
A
117
Joniškio butų ūkis, UAB
A
118
Joniškio hidrostatyba UAB
D
119
Judrės medis UAB
C
120
Junelinta, UAB
D
121
Jurbarko komunalininkas, UAB
A
122
Jūrmalas siltums SIA
A
123
Kaimo verslas UAB
D
124
Kaišiadorių šiluma UAB
A
125
Kauno energija AB
A
126
Kauno termofikacijos elektrinė UAB
D
127
Kazlų Rūdos šilumos tinklai UAB
A
128
KELMYNAS UAB
D
129
Keratas UAB
D
130
Kerkasiai, ŽŪB
D+
131
KEROKŠLIS UAB
D
132
KF Grupa SIA
D
133
Kietasis biokuras UAB
B
134
Kirtimų katilinė UAB
A
135
Klaipėdos energija AB
A
136
Klasmann Deilmann Bioenergy UAB
C
C
137
Klasmann-Deilmann Bioenergy SIA
D
138
KRAUZERS SIA
C
139
Kretingos šilumos tinklai UAB
A
140
Kriaunų malūnas UAB
C
141
Kukras, UAB
D
142
Kvesmedis UAB
D
143
LAMBERA UAB
D
144
Laminera UAB
D
145
Langvija UAB
D
146
LASKANA LSEZ SIA
B
147
LASKANA-MEŽS SIA
C
148
Lazdijų šiluma UAB
A
149
LEX WOOD LT UAB
D+
150
LIEPĀJAS ENERĢIJA SIA
A
151
Lietuvos energijos gamyba AB
A
152
Lignineko UAB
D
153
Lignoterma AB
A
D
154
Lignus, MB
D
155
Likmerė, UAB
D
156
LITEKMA UAB
D
157
Litesko UAB
A
158
Litkirta UAB
C
B
159
Losrita, UAB
D
160
LTFIREWOOD UAB
D
161
M PLIUS, UAB
D+
162
Majada UAB
D
163
Malkona, UAB
D
164
Manfreds pluss SIA
C
165
MANTRA, UAB
D
166
MARKO K SIA
C
167
MARSEMUS, UAB
D
168
Mažeikių šilumos tinklai UAB
A
169
MB Benokas
D
170
Medarvitas UAB
D+
171
Medieva UAB
D
172
Medinita UAB
D
173
Meditakas, UAB
D
174
Medvėkas UAB
D+
175
Medverta, UAB
C
176
Medžio projektas UAB
D
177
Merkelis invest UAB
D
178
Meža Energija SIA
C
179
Meža Sīļi SIA
C
180
MG3 SIA
D
181
Migva, UAB
D
182
Miško darbai, UAB
D
183
Miško švara UAB
D+
184
Mitesco UAB
D
185
MK Laivyba UAB
C
186
ML DVĪŅI SIA
B
C
187
Molėtų šiluma UAB
A
188
MTE Cargo UAB
D
189
MYRTILLUS SIA
D
190
NARLEKSS SIA
D
191
Nemenčinės komunalininkas UAB
A
192
NEO GROUP UAB
A
193
Neringos energija, UAB
A
194
NOVEST SIA
C
195
Odumi SIA
D
196
Olego transportas UAB
D
197
Orion Global PET UAB
A
198
Osginta UAB
C
199
OÜ Utilitas Tallinna Elektrijaam
A
200
Pakruojo rajono Gačionių žemės ūkio bendrovė
D
201
Pakruojo šiluma UAB
A
202
Palangos šilumos tinklai, UAB
A
203
PALLETERIES SIA
C
204
Panevėžio energija AB
A
205
Penki arai, UAB
D+
206
Petrašiūnų katilinė, UAB
B
D
207
Platelių šilas UAB, Enila, UAB
C
208
Plungės bioenergija UAB
A
209
Plungės kooperatinė prekyba, UAB
A
210
Plungės šilumos tinklai UAB
A
211
Pramonės energija UAB
A
212
Prienų šilumos tinklai, AB
A
213
Pusbroliai UAB
B
214
R GRUPA SIA
C
215
Radviliškio šiluma UAB
A
216
Raguvilė UAB
C
217
RAIRU SIA
C
218
Raja K.T. SIA
D
219
Ramundas GM UAB
C
220
RAMUNDAS LT, UAB
C
221
Raseinių šilumos tinklai UAB
A
222
Rasos Gibiežienės įmonė
D+
223
REDAL UAB
C
224
Renergija UAB, Egsis UAB
D+
225
Renesansas UAB
D+
226
Rīgas enerģija SIA
A
227
Riigimetsa Majandamise Keskus
D
228
Rimanto Vaidoto individuali
D
229
Rita Rėbždienė, vykdanti individualią veiklą
D
230
Robmona UAB
B
231
Rodarta, UAB
D+
232
Rovada, UAB
C
233
S. Krivicko įmonė FASMA
D
234
S.A. Mežš SIA
D
235
Šakių šilumos tinklai UAB
A
236
Šalčininkų šilumos tinklai UAB
A
237
Sārlāni SIA
C
C
238
Savas medis UAB
C
239
Savos girios UAB
D+
240
SBE LATVIA LTD SIA
A
241
SĮ Visagino energija
A
242
Šiaulių energija AB
A
243
Šilalės mediena UAB
C
244
Šilalės šilumos tinklai UAB
A
245
Šilinė, UAB
D+
246
Šilo medis UAB
D
247
Šilutės agrochemija, UAB
D
248
Šilutės Bioenergija UAB
D
249
Šilutės šilumos tinklai UAB
A
250
Simega AB
A
251
Širvintų šiluma UAB
A
252
Skuodo šiluma UAB
A
253
Smereka UAB
D
254
Statybos uostas UAB
D
255
STEKA, UAB
C
256
STREFA UAB
D
257
Sveaskog Baltfor SIA
C
B
258
T. Saveikio firma "Širmeda"
D+
259
Targirės prekyba UAB
D+
260
Tauragės šilumos tinklai UAB
A
261
TBG Textile UAB
D
262
TIKALA ID, SIA
D
263
Timberteh SIA
D
264
Timbex UAB
B
265
Toplastus UAB
D
266
Tornis UAB
D+
267
TORU LT UAB
D
268
Trakų energija, UAB
A
269
Trakų šilumos tinklai, UAB
A
270
UAB "Danpower Baltic Pakalniškių"
A
271
UAB "Danpower Baltic Taika elektrinė"
A
272
UAB "Gera anglis"
D
273
UAB "Kietaviškių gausa"
A
274
UAB GT TRANSPORT
D
275
UAB Kaunas LT
D
276
UAB VITA ACTIVA
D
277
UAB Žemaitijos energija
B
D
278
UAB „Danpower Baltic Taika“
A
279
UAB „JONOLITAS“
D
280
UAB „Širvintų mediena“
D
281
Ūkininkas Alvydas Drevininkaitis
D
282
Ūkininkas Antanas Lučinskas
D+
283
Ūkininkas Bronislovas Šležas
D
284
Ūkininkas Gvidas Simonavičius
D
285
Ūkininkas Mantas Mačiulis
D
286
Ūkininkas Mindaugas Jankauskas
D
287
Ūkininkas Mindaugas Šemežys
D
288
Ūkininkas Robertas Drevininkaitis
D
289
Ūkininkas Stanislovas Bagdonas
D
290
Ūkininkas Vidmantas Rasimas
D
291
Ūkininkas Vladas Reminas
D
292
Ukmergės katilinė, UAB
A
293
Ukmergės šiluma UAB
A
294
Utenos komunalininkas UAB
D
295
Utenos šilumos tinklai UAB
A
296
Užmojai su garantijomis UAB
D
297
Valdoreta UAB
D+
298
VALMIERAS ENERĢIJA AS
A
299
Varėnos šiluma UAB
A
300
Varpa SIA
C
B
301
Ventspils siltums PSIA
A
302
Vertma UAB
C
303
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Anykščių regioninis padalinys
D
304
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Biržų regioninis padalinys
D
305
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Dubravos regioninis padalinys
D
306
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ignalinos regioninis padalinys
D
307
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Joniškio regioninis padalinys
D
308
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko regioninis padalinys
D
309
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kazlų Rūdos regioninis padalinys
D
310
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinys
D
311
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kuršėnų regioninis padalinys
D
312
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninis padalinys
D
313
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
D
314
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Panevėžio regioninis padalinys
D
315
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Prienų regioninis padalinys
D
316
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Radviliškio regioninis padalinys
D
317
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Raseinių regioninis padalinys
D
318
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rokiškio regioninis padalinys
D
319
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šakių regioninis padalinys
D
320
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šalčininkų regioninis padalinys
D
321
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šilutės regioninis padalinys
D
322
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Švenčionėlių regioninis padalinys
D+
323
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninis padalinys
D+
324
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Telšių regioninis padalinys
D
325
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Trakų regioninis padalinys
D
326
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ukmergės regioninis padalinys
D
327
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Varėnos regioninis padalinys
D+
328
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų regioninis padalinys
D
329
Via fortis UAB
C
B
330
Viešoji įstaiga Velžio komunalinis ūkis
A
331
VIGIDAS PACK, UAB
D
332
VIGORIS KAUBANDUS OÜ
B
333
Vilniaus energija UAB
D
334
Vilniaus kogeneracinė jėgainė UAB
A
335
Vilniaus šilumos tinklai, AB
A
336
Virmebas UAB
D
337
Vižerana UAB
C
338
Volimeda ,UAB
D
339
Vudimeksus UAB
C
B
340
WOODCHIP COMPANY SIA
D
341
Z/S Spriguļi
D
342
Žairita UAB
D+
343
Zaļais zelts SIA
D
344
Žaliamiškis UAB
D
345
Žaliasis kuras UAB
D
346
Žemės ūkio kooperatyvas Pašarai
D
347
Žemyba UAB
D
348
Žilvista, ŽŪB
D