Börsi osalejad

Vahetuse liikmed
Ostukategooria
Müügikategooria
1
8 elementai MB
D
2
A. Pilecko IĮ
D
3
AB "Grigeo"
A
4
AB „Grigeo Klaipėda“
A
5
ABF Tiekimas
D+
6
ACA timber SIA
C
C
7
Adven Eesti AS
A
8
Agfirma UAB
D
9
Agricom Tehnika OÜ
D
10
Agroserviso kooperatyvas "Pynauja"
D
11
Ainex UAB
D
12
Aizputes komunalais uzneimums SIA
A
13
Akmenės energija UAB
A
14
Akmenista UAB
D
15
Aldec General UAB
A
16
Alfaplasta UAB
D
17
Alinava UAB
C
18
Alytaus šilumos tinklai UAB
A
19
AM Garden UAB
D
20
AM Paletes, SIA
D
21
AM&HP ZO.O.
D
22
AMV Timber, SIA
D
23
Andata UAB
D+
24
Andeta UAB
C
25
Antanas Blockis
D+
26
Anykščių šiluma UAB
A
27
Area energy UAB
D
28
Arifarma, UAB
D
29
Arijus, UAB
C
30
Ariveda UAB
D
31
Arosela, UAB
D+
32
Audriaus Vėgėlės individuali įmonė, Vėgėlės MB
D
33
AUTO XXL SIA
D
34
Babruna UAB
B
35
Bageta UAB
D
36
Baldarys UAB
D
37
Balėnų medis, UAB
D
38
Baltbelfuel UAB
D
39
Balvu Energija AS
A
40
Bauskas Siltums SIA
A
41
BeEco UAB
D
42
Belenergija UAB
D+
43
Belenergija UAB, TimberBelEksport IPĮ
D
44
Bērzi Plus SIA
C
45
Betanet energy UAB
D
46
Bio wood, UAB
B
C
47
BIO zona UAB
D
48
Bioenergy Holdings SIA
C
49
Biofuelz UAB, Warmy SIA, Ramundas GM UAB
C
B
50
Biogra UAB
C
51
Biohum SIA
D
52
Biokuro energija UAB
A
53
Bioliepsna UAB
D
54
Biomediena, UAB, D. Kindurio įmonė
C
55
Biomica, MB
D
56
Bionergo MB
D
57
Biosma UAB
D
58
Biotėkmė MB
D
59
Biovatas UAB
B
60
Biowood Nordic UAB
D
61
Birštono šiluma UAB
A
62
Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
A
63
Bmspluss SIA
C
64
Bremena, UAB
D
65
Bright energy UAB
D
66
Cēsu siltumtīkli SIA
A
67
Cesvaines siltums SIA
A
68
Cirsmas LV SIA
C
69
DAIBI APVIENIBA, Limited partnership
B
70
Dameta, UAB
D
71
Dastros medis, AB
D+
72
Deda UAB
D
73
Degus UAB
D
74
Didma, UAB
A
75
Didysis tyrulis, UAB
D+
76
Didžiasalio komunalinės paslaugos, UAB
A
77
Dobeles Eko SIA
A
78
DOTS Plus LTD
D
79
Durpeta UAB
C
80
Dzūkijos mediena UAB
C
81
Dzūko miškas ir mediena
D
82
Dzūkų miško eksportas, UAB, Audrenta
D+
83
Ebresa UAB
D
84
ECCO WOOD SP. Z O.O.
D
85
Ecomark SIA
D
86
Egritmeda, UAB
C
87
Ekman Denmark ApS
D
88
EKO TERMO, UAB
A
89
Ekodelta UAB
D
90
Ekopartneris, UAB
B
91
Eksma Trade UAB
D
92
Ekso AS
C
93
Enea Trading Sp. z o.o.
A
94
Enecon SIA
C
C
95
Enefit Power AS
A
96
Energiapuit OÜ
D
97
Energijos investicijos, UAB
D
98
Energoparks UAB, Energoparks SIA
C
C
99
Energovia UAB
C
100
Enerstena UAB
B
101
ENG UAB
A
D+
102
ERTE Grupa SIA
C
103
Etalga UAB
A
104
Euromiškas UAB
D
105
Eurovesta UAB
D
106
F-WOOD UAB
D
107
Firewood box UAB
D
108
Foksita UAB
B
109
Forest Investment UAB
A
110
Foresteda, UAB
D+
111
Fortex energy UAB
C
C
112
Fortum Joniškio energija UAB
A
113
Fortum Klaipėda UAB
A
114
Fortum Latvia SIA
A
115
Fortum Švenčionių energija UAB
A
116
Fusis UAB
D
117
GA Joniškis, UAB
B
118
Gairelita UAB
A
C
119
Geco investicijos UAB
A
D
120
Gedaleksas UAB
D
121
Gera anglis UAB
D
122
Gilinis UAB
C
123
Girinis UAB
D
124
GKF Fonas UAB
B
125
Golden Eagle SIA
D
126
Granulina MB
D
127
Granulita UAB
C
128
Granulta UAB
C
129
Grasta UAB
D
130
Green Future Energy UAB
D
131
Greenx Utility SP z.o.o.
D
132
Grenor trade OÜ
D
133
Gretvita UAB
C
134
Gretvitos kompostas UAB
D+
135
Grigeo Baltwood, UAB
A
136
Grobinas Namserviss SIA
A
137
GT transport UAB
D
138
Gyvenimo Jūra, UAB
D
139
Haparanda Värmeverk AB
C
140
Herantas, UAB
D+
141
HW Energo, SIA
C
142
Iberia Bioenergy SL
D
143
Idex Baltic UAB
A
B
144
Idex Biruliškių UAB
B
145
Idex Pakalniškių UAB
A
146
Idex Paneriškių UAB
A
147
Idex Taika UAB
A
148
Idex Taikos elektrinė UAB
A
149
Idex Zietela UAB
A
150
Ignalinos šilumos tinklai, UAB
A
151
Ignitis gamyba AB
A
152
Ignolitos Mediena UAB
D+
153
IĮ "Deskotrans"
D
154
Imlitex UAB, Imlitex MGK UAB, Imlitex Industry UAB
C
155
Imperiya Green LLC
D
156
Individuali V. Janeliūno įmonė Transvito
D
157
Ingos Riaubaitės individuali veikla
D
158
Irsena UAB
D
159
Ivsim M SIA
C
160
Jaunās ielas SIA
C
161
Jēkabpils siltums SIA
A
162
Jonavos šilumos tinklai UAB
A
163
Joniškio agrochemija UAB
D
164
Joniškio butų ūkis, UAB
A
165
Joniškio hidrostatyba UAB
D
166
Jonolitas UAB
D
167
Judrės medis UAB
C
168
Juglas Jauda SIA
A
169
Junelinta, UAB
D+
170
Jurbarko komunalininkas, UAB
A
171
Jūrmalas siltums SIA
A
172
K. Krasausko įmonė
D
173
Kaimo verslas UAB
D
174
Kaišiadorių šiluma UAB
A
175
Karlų katilinė UAB
A
176
Kasesaag OÜ
D
177
Kaunas LT UAB
D
178
Kauno energija AB
A
179
Kauno termofikacijos elektrinė UAB
D
180
Kazlų Rūdos šilumos tinklai UAB
A
181
Kelmynas UAB
D
182
Keratas UAB
D
183
Kerkasiai, ŽŪB
D+
184
Kerokšlis UAB
D
185
Kers SP ZO.O
D
186
KF Grupa SIA
D
187
Kietasis biokuras UAB
A
B
188
Kietaviškių gausa UAB
A
189
Kirtimų katilinė UAB
A
190
Klaipėdos energija AB
A
191
Klasmann Deilmann Bioenergy UAB, Klasmann-Deilmann Bioenergy SIA
C
C
192
Krauzers SIA
C
193
Kretingos šilumos tinklai UAB
A
194
Kriaunų malūnas UAB
C
195
Kukras, UAB
D
196
KURANA UAB
B
197
Kurzemes ceļinieks un būvnieks SIA
D
198
Kvesmedis UAB
D
199
Lambera UAB
D
200
Laminera UAB
D
201
Langvija UAB
D
202
Laskana LSEZ SIA
C
B
203
Laskana-MEŽS SIA
C
204
Lateira SIA
D
205
Latesto OÜ
D
206
Latvijas Bioenerģijas Siltumtīkli SIA
D
207
Latvijas Bioenerģijas Uzņēmums SIA
D
208
Latvijas Bioenerģijas Uzņēmums SIA, Latvijas Bioenerģijas Siltumtīkli SIA
C
C
209
Lazdijų šiluma UAB
A
210
LEX WOOD LT UAB
D+
211
LIEPĀJAS ENERĢIJA SIA
A
212
Lignineko UAB
D
213
Lignoterma AB
A
D
214
Lignus, MB
D
215
Likmerė, UAB
D
216
Lintega UAB
D
217
Litekma UAB
D
218
Litesko UAB
A
219
Litkirta UAB
C
C
220
Lorizon Energy UAB
A
221
Losrita, UAB
D
222
LTFIREWOOD UAB
D
223
M PLIUS, UAB
D+
224
Maitreja UAB
C
225
Majada UAB
D
226
Malkona, UAB
D
227
Maltosa UAB
D
228
Manfreds pluss SIA
C
229
MANTRA, UAB
D
230
Manvilita UAB
D
231
Marko K SIA
C
232
MARSEMUS, UAB
D
233
Mažeikių šilumos tinklai UAB
A
234
MB Benokas
D
235
Medarvitas UAB
D+
236
Medienos gamyba UAB
D
237
Medieva UAB
D
238
Medinis namas LT UAB
D
239
Medinita UAB
D
240
Meditakas, UAB
D
241
Medvėkas UAB
D+
242
Medverta, UAB
C
243
Medžio projektas UAB
D
244
Merkelis invest UAB
D
245
Metsahake OÜ
C
C
246
Meža Energija SIA
C
C
247
Meža Sīļi SIA
C
248
MG3 SIA
D
249
Migva, UAB
D
250
Miško darbai, UAB
D
251
Miško švara UAB
D+
252
Mitesco UAB
D
253
MK Laivyba UAB
C
C
254
ML DVĪŅI SIA
B
C
255
Molėtų šiluma UAB
A
256
MTE Cargo UAB
D
257
Myrtillus SIA
D
258
Narlekss SIA
D
259
Nemenčinės komunalininkas UAB
A
260
Nemėžio komunalininkas UAB
A
261
NEO GROUP UAB
A
262
Neringos energija, UAB
A
263
Novest SIA
C
C
264
Odumi SIA
D
265
Olego transportas UAB
D
266
Orion Global PET UAB
A
267
Osginta UAB
D
268
Pakruojo rajono Gačionių žemės ūkio bendrovė
D
269
Pakruojo šiluma UAB
A
270
Palangos šilumos tinklai, UAB
A
271
Palleteries SIA
C
272
Panevėžio energija AB
A
273
Penki arai, UAB
D+
274
Petrašiūnų katilinė, UAB
A
D
275
PK Oliver AB
B
276
PK Oliver AS
B
277
Platelių šilas UAB, Enila, UAB
B
278
Plungės bioenergija UAB
A
279
Plungės kooperatinė prekyba, UAB
A
280
Plungės šilumos tinklai UAB
A
281
PM Industry SIA
D
282
Pramonės energija UAB
A
283
Prienų šilumos tinklai, AB
A
284
PSBL Baltic UAB
C
285
Pusbroliai UAB
B
286
R Grupa SIA
C
C
287
Radmedis UAB
D+
288
Radmedis UAB, Vėgėlės MB
D+
289
Radviliškio šiluma UAB
A
290
Raguvilė UAB
C
291
Rairu SIA
C
292
Raja K.T. SIA
D
293
Ramekta UAB
D
294
Ramundas LT, UAB
D
295
Raseinių šilumos tinklai UAB
A
296
RBC Corporation SIA
C
297
Redal UAB
C
298
Reinpaul OÜ
B
299
Renergija UAB, Egsis UAB
C
300
Renesansas UAB
D+
301
Renlog Eesti OÜ
C
302
Rietavo komunalinis ūkis UAB
A
303
Rigas BioEnergija SIA
A
304
Rīgas enerģija SIA
A
305
Riigimetsa Majandamise Keskus
D+
306
Rimanto Vaidoto individuali
D
307
Rita Rėbždienė, vykdanti individualią veiklą
D
308
Robmona UAB
B
309
Rodarta, UAB
D+
310
Rovada, UAB
C
311
S. Krivicko įmonė FASMA
D
312
S.A. Mežš SIA
D
313
Šakių šilumos tinklai UAB
A
314
Šalčininkų šilumos tinklai UAB
A
315
Sārlāni SIA
C
C
316
Savas medis UAB
C
317
Savos girios UAB
D+
318
SBE Latvia LTD SIA
A
319
Seldora UAB
D
320
Selmet Invest OÜ
D
321
Šiaulių energija AB
A
322
Šilalės mediena UAB
C
323
Šilalės šilumos tinklai UAB
A
324
Šilinė, UAB
D+
325
Šilo medis UAB
D
326
Šilutės agrochemija, UAB
D
327
Šilutės Bioenergija UAB
D
328
Šilutės šilumos tinklai UAB
A
329
Simega AB
A
330
Simone AS
B
331
Širvintų mediena UAB
D
332
Širvintų šiluma UAB
A
333
Skuodo šiluma UAB
A
334
SLG Energy OÜ
D
335
Smereka UAB
D
336
Statybos uostas UAB
D
337
Steka UAB
C
338
Stockholm Exergi AB
A
D
339
Strefa UAB
D
340
Strong wood SIA
D
341
Sun Forest Sp. z o.o.
D
342
Sveaskog Baltfor SIA
C
B
343
T. Saveikio firma "Širmeda"
D+
344
Targirės prekyba UAB
D+
345
Tartu Graanul AS
C
346
Tauragės šilumos tinklai UAB
A
347
TBG Textile UAB
D
348
Tikala ID, SIA
D
349
TimberBelEksport IPĮ
D
350
Timberteh SIA
D
351
Timbex UAB
B
352
Toplastus UAB
D
353
Tornis UAB
D+
354
Toru LT UAB
D
355
Trakų energija, UAB
A
356
Trakų šilumos tinklai, UAB
A
357
Transežeruona UAB
D
358
Ūkininkas Alvydas Drevininkaitis
D
359
Ūkininkas Alvydas Drevininkaitis, Ūkininkas Robertas Drevininkaitis
D
360
Ūkininkas Antanas Lučinskas
D+
361
Ūkininkas Bronislovas Šležas
D
362
Ūkininkas Gvidas Simonavičius
D
363
Ūkininkas Mantas Mačiulis
D
364
Ūkininkas Mindaugas Jankauskas
D
365
Ūkininkas Mindaugas Šemežys
D
366
Ūkininkas Robertas Drevininkaitis
D
367
Ūkininkas Robertas Marcinkevičius
D
368
Ūkininkas Stanislovas Bagdonas
D
369
Ūkininkas Vidmantas Rasimas
D
370
Ūkininkas Vladas Reminas
D
371
Ukmergės katilinė, UAB
A
372
Ukmergės šiluma UAB
A
373
UPESLĪČI SIA
D
374
Utenos komunalininkas UAB
D
375
Utenos šilumos tinklai UAB
A
376
Utilitas Tallinna Elektrijaam OÜ
A
377
Užmojai su garantijomis UAB
D
378
Valdoreta UAB
D+
379
Valmas SIA
D
380
Valmieras Energija AS
A
381
Varėnos šiluma UAB
A
382
Varpa SIA
C
B
383
Ventspils siltums PSIA
A
384
Vertma UAB
C
385
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Anykščių regioninis padalinys
D
386
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Biržų regioninis padalinys
D
387
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Dubravos regioninis padalinys
D
388
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ignalinos regioninis padalinys
D
389
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Joniškio regioninis padalinys
D
390
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko regioninis padalinys
D
391
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kazlų Rūdos regioninis padalinys
D
392
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinys
D
393
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kuršėnų regioninis padalinys
D
394
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninis padalinys
D
395
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
D
396
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Panevėžio regioninis padalinys
D
397
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Prienų regioninis padalinys
D
398
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Radviliškio regioninis padalinys
D
399
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Raseinių regioninis padalinys
D
400
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rokiškio regioninis padalinys
D
401
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šakių regioninis padalinys
D
402
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šalčininkų regioninis padalinys
D
403
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šilutės regioninis padalinys
D
404
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Švenčionėlių regioninis padalinys
D+
405
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninis padalinys
D+
406
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Telšių regioninis padalinys
D
407
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Trakų regioninis padalinys
D
408
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ukmergės regioninis padalinys
D
409
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Varėnos regioninis padalinys
D+
410
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų regioninis padalinys
D
411
Via fortis UAB
C
B
412
Viduklės briketai UAB
D
413
Viduklės granulės UAB
D
414
Viešoji įstaiga Velžio komunalinis ūkis
A
415
VIGIDAS PACK, UAB
D
416
Vigoris Kaubandus OÜ
B
417
Vilkaviškio šilumos tinklai UAB
A
418
Vilniaus energija UAB
D
419
Vilniaus kogeneracinė jėgainė UAB
A
420
Vilniaus šilumos tinklai, AB
A
421
Virmebas UAB
D
422
Visagino biokuras UAB
D
423
Visagino energija UAB
A
424
Vita Activa UAB
D
425
Vižerana UAB
C
426
VLI Timber UAB
D
427
Volimeda ,UAB
D
428
Vudimeksus UAB
C
B
429
Weheat OÜ, Weheat Latvijas Filiale
C
C
430
Woodchip Company SIA
D
431
Z/S Spriguļi
D
432
Žairita UAB
D+
433
Zaļais zelts SIA
C
434
Žaliamiškis UAB
D
435
Žaliasis kuras UAB
D
436
Žemaitijos energija UAB
B
D
437
Žemaitijos pienas AB
A
438
Žemės ūkio kooperatyvas Pašarai
D
439
Žemyba UAB
D
440
Žilvista, ŽŪB
D
441
Živelina UAB
D