Biržos dalyviai

Biržos dalyviai
Kategorija pirkimui
Kategorija pardavimui
1
AB PK Oliver
B
2
AB „Grigeo Klaipėda“
A
3
AB „Grigeo"
A
4
Agroserviso kooperatyvas "Pynauja"
D
5
AINEX UAB
D
6
Akmenės energija UAB
A
7
Alinava UAB
C
8
Altma UAB
D
9
AM Garden UAB
D
10
AM Paletes, SIA
D
11
Amiranis UAB
D
12
AMV Timber, SIA
D
13
Andeta UAB
D
14
Antanas Blockis
D+
15
Anykščių šiluma UAB
A
16
Area energy UAB
D
17
Arifarma, UAB
D
18
Arosela, UAB
D
19
Audrenta
D
20
Avikta UAB
C
21
Babruna UAB
C
22
Balėnų medis, UAB
D
23
BIO COAL, UAB
D
24
Bio Raukštuva, uab
D
25
Bio wood, UAB
B
C
26
BIO zona UAB
D
27
Biofuelz UAB
C
28
Biogra UAB
C
29
Biomediena, UAB, D. Kindurio įmonė
C
30
Biomica, MB
D
31
Biowood Nordic UAB
D
32
Birštono šiluma UAB
A
33
Bremena, UAB
D
34
Citrinas UAB
D
35
DAIBI APVIENIBA, Limited partnership
B
36
Daibi SIA
B
37
Dameta, UAB
D
38
Danpower Baltic Biruliškių UAB
B
39
Danpower Baltic Paneriškių UAB
A
40
Danpower Baltic Zietelos UAB
A
41
Dastros medis, AB
D+
42
Destada UAB
D
43
DIDMA, UAB
A
44
Didysis tyrulis, UAB
D+
45
Didžiasalio komunalinės paslaugos, UAB
A
46
DINIMA, UAB
D
47
Durpeta UAB
C
48
Dzūkijos mediena UAB
C
49
Dzūkų miško eksportas, UAB
D
50
Dzūkų miško eksportas, UAB, Audrenta
D+
51
Eccos calores UAB
D
52
Egritmeda, UAB
D
53
EKO TERMO, UAB
A
54
Ekodelta UAB
D
55
Ekopartneris, UAB
B
56
Energijos investicijos, UAB
D
57
Energijos pasaulis UAB
D
58
Energoparks UAB, Energoparks SIA
C
59
Energovia UAB
B
60
Eneritas UAB, UAB "INDEEL LT"
D
61
Enerstena UAB
A
62
ENG UAB
A
63
Etalga UAB
A
64
Eurolinkas, IĮ
D
65
Euromiškas UAB
D
66
F-WOOD UAB
D
67
FIRST OPPORTUNITY OU
B
68
Foksita
B
69
Forest Investment UAB
D
70
Foresteda, UAB
D
71
Fortex energy UAB
C
72
Fortum Joniškio energija UAB
A
73
Fortum Klaipėda UAB
A
74
Fortum Švenčionių energija UAB
A
75
Fusis UAB
D
76
GA Joniškis, UAB
A
77
GAIRELITA UAB
C
78
Geco investicijos UAB
A
C
79
Gedaleksas UAB
D
80
Gilinis UAB
C
81
GKF Fonas UAB
B
82
Granulita UAB
C
83
Granulta UAB
C
84
Grasta UAB
C
85
Green Future Energy UAB
D
86
Gretvita UAB
D+
87
Grigeo Baltwood, UAB
A
88
Gyvenimo Jūra, UAB
D
89
Herantas, UAB
D+
90
HW ENERGO
C
91
Ignalinos šilumos tinklai, UAB
A
92
Ignolitos Mediena UAB
D+
93
Imlitex UAB
C
94
Individuali V. Janeliūno įmonė Transvito
D
95
Jonavos šilumos tinklai AB
A
96
Joniškio butų ūkis, UAB
A
97
Joniškio hidrostatyba UAB
D
98
Judrės medis UAB
D+
99
Junelinta, UAB
D
100
Jurbarko komunalininkas, UAB
A
101
Kaišiadorių šiluma UAB
A
102
Kauno energija AB
A
103
Keratas UAB
D
104
Kerkasiai, ŽŪB
D
105
Kietasis biokuras UAB
B
106
Klaipėdos energija AB
A
107
Klasmann Deilmann Bioenergy UAB
C
108
Kretingos šilumos tinklai UAB
A
109
Kriaunų malūnas UAB
C
110
Kukras, UAB
D
111
Kvesmedis UAB
D
112
Laminera UAB
D
113
LASKANA LSEZ SIA
D
114
Lazdijų šiluma UAB
A
115
LEX WOOD LT UAB
D+
116
Lietuvos energijos gamyba AB
A
117
Lignoterma UAB
A
D
118
Lignus, MB
D
119
Likmerė, UAB
D
120
Litesko UAB
A
121
Litkirta UAB
B
122
Losrita, UAB
D
123
M PLIUS, UAB
D
124
Majada UAB
D
125
Malkona, UAB
D
126
MANTRA, UAB
D
127
MARSEMUS, UAB
D
128
Mažeikių šilumos tinklai UAB
A
129
Medarvitas UAB
D+
130
Medieva UAB
D
131
Medinita UAB
D
132
Meditakas, UAB
D
133
Medvėkas UAB
D+
134
Medverta, UAB
D
135
Medžio projektas UAB
D
136
Merkelis invest UAB
D
137
Migva, UAB
D
138
Miško darbai, UAB
D
139
Miško švara UAB
D+
140
Miškolita UAB
D
141
Mitesco UAB
D
142
MK Laivyba UAB
C
143
Molėtų šiluma UAB
A
144
MYRTILLUS SIA
D
145
Nadis UAB
D
146
Nemenčinės komunalininkas UAB
A
147
NEO GROUP UAB
A
148
Neringos energija, UAB
A
149
Olego transportas UAB
D
150
Orion Global PET UAB
A
151
Osginta UAB
C
152
Ostana, UAB
D
153
Pakruojo rajono Gačionių žemės ūkio bendrovė
D
154
Pakruojo šiluma UAB
A
155
Palangos šilumos tinklai, UAB
A
156
Panevėžio energija AB
A
157
Petrašiūnų katilinė, UAB
B
158
Platelių šilas UAB, Enila, UAB
C
159
Plungės bioenergija UAB
A
160
Plungės kooperatinė prekyba, UAB
A
161
Plungės šilumos tinklai UAB
A
162
Pramonės energija UAB
A
163
Prienų šilumos tinklai, AB
A
164
Pusbroliai UAB
B
165
Radviliškio šiluma UAB
A
166
Raguvilė UAB
D+
167
Ramundas GM UAB
C
168
RAMUNDAS LT, UAB
C
169
Raseinių šilumos tinklai UAB
A
170
Rasos Gibiežienės įmonė
D
171
REDAL UAB
C
172
Renergija UAB, Egsis UAB
D+
173
Renesansas UAB
D+
174
Rita Rėbždienė, vykdanti individualią veiklą
D
175
Robmona UAB
C
176
Rodarta, UAB
D+
177
Rovada, UAB
C
178
Šakių šilumos tinklai UAB
A
179
Šalčininkų šilumos tinklai UAB
A
180
Savas medis UAB
D
181
Savos girios UAB
D+
182
SIA "Bērzi Plus"
C
183
SIA "BNP"
D
184
SIA "ECOMARK"
D
185
SIA "Manfreds pluss"
D
186
SIA "Timberteh"
D
187
SIA "WOODCHIP COMPANY"
D
188
SIA Fortum Latvia
A
189
SIA SBE LATVIA LTD
A
190
SIA Sveaskog Baltfor
C
C
191
SIA “Bioenergy Holdings”
D
192
Šiaulių energija AB
A
193
Šilalės mediena UAB
C
194
Šilalės šilumos tinklai UAB
A
195
Šilinė, UAB
D+
196
Šilrausa UAB
D
197
Šilutės agrochemija, UAB
D
198
Šilutės Bioenergija UAB
D
199
Šilutės šilumos tinklai UAB
A
200
Simega AB
A
201
Širvintų šiluma UAB
A
202
Skuodo šiluma UAB
A
203
STEKA, UAB
C
204
T. Saveikio firma "Širmeda"
D+
205
Targirės prekyba UAB
D+
206
Tauragės šilumos tinklai UAB
A
207
TIKALA ID, SIA
D
208
Timbex UAB
B
209
Tomas Skierus
D
210
Tomdeka, UAB
D
211
Toplastus UAB
D
212
Tornis UAB
D+
213
Trakų energija, UAB
A
214
Trakų šilumos tinklai, UAB
A
215
UAB "Danpower Baltic Pakalniškių"
A
216
UAB Danpower Baltic Taika elektrinė
A
217
UAB „Danpower Baltic Taika“
A
218
UAB „JONOLITAS“
D
219
UAB „Širvintų mediena“
D
220
Ūkininkas Alvydas Drevininkaitis
D
221
Ūkininkas Bronislovas Šležas
D
222
Ūkininkas Gvidas Simonavičius
D
223
Ūkininkas Mindaugas Jankauskas
D
224
Ūkininkas Mindaugas Šemežys
D
225
Ūkininkas Nerijus Vertelka, Penki arai, UAB
D+
226
Ūkininkas Stanislovas Bagdonas
D
227
Ūkininkas Vidmantas Rasimas
D
228
Ūkininkas Vladas Reminas
D
229
Ukmergės katilinė, UAB
A
230
Ukmergės šiluma UAB
A
231
Utenos komunalininkas UAB
D
232
Utenos šilumos tinklai UAB
A
233
Užmojai su garantijom UAB
D
234
Valdoreta UAB
D+
235
Varėnos šiluma UAB
A
236
Vertma UAB
C
237
VĮ Alytaus miškų urėdija
D
238
VĮ Anykščių miškų urėdija
D
239
VĮ Biržų miškų urėdija
D
240
VĮ Druskininkų miškų urėdija
D
241
VĮ Dubravos eksperimentinė-mokomoji miškų urėdija
D
242
VĮ Ignalinos miškų urėdija
D
243
VĮ Jonavos miškų urėdija
D
244
VĮ Joniškio miškų urėdija
D
245
VĮ Jurbarko miškų urėdija
D
246
VĮ Kaišiadorių miškų urėdija
D
247
VĮ Kauno miškų urėdija
D
248
VĮ Kazlų Rūdos mokomoji miškų urėdija
D
249
VĮ Kėdainių miškų urėdija
D
250
VĮ Kretingos miškų urėdija
D
251
VĮ Kupiškio miškų urėdija
D
252
VĮ Kuršėnų miškų urėdija
D
253
VĮ Marijampolės miškų urėdija
D
254
VĮ Mažeikių miškų urėdija
D
255
VĮ Nemenčinės miškų urėdija
D
256
VĮ Pakruojo miškų urėdija
D
257
VĮ Panevėžio miškų urėdija
D
258
VĮ Prienų miškų urėdija
D
259
VĮ Radviliškio miškų urėdija
D
260
VĮ Raseinių miškų urėdija
D
261
VĮ Rietavo miškų urėdija
D
262
VĮ Rokiškio miškų urėdija
D
263
VĮ Šakių miškų urėdija
D
264
VĮ Šalčininkų miškų urėdija
D
265
VĮ Šiaulių miškų urėdija
D
266
VĮ Šilutės miškų urėdija
D
267
VĮ Švenčionėlių miškų urėdija
D+
268
VĮ Tauragės miškų urėdija
D+
269
VĮ Telšių miškų urėdija
D
270
VĮ Trakų miškų urėdija
D
271
VĮ Tytuvėnų miškų urėdija
D
272
VĮ Ukmergės miškų urėdija
D
273
VĮ Utenos miškų urėdija
D
274
VĮ Valkininkų miškų urėdija
D+
275
VĮ Varėnos miškų urėdija
D
276
VĮ Veisiejų miškų urėdija
D
277
VĮ Vilniaus miškų urėdija
D
278
VĮ Visagino energija
A
279
VĮ Zarasų miškų urėdija
D
280
Via fortis UAB
B
281
Viešoji įstaiga Velžio komunalinis ūkis
A
282
VIGIDAS PACK, UAB
D
283
Vilniaus energija UAB
A
284
Vilniaus šilumos tinklai, AB
A
285
Vižerana UAB
B
286
Volimeda ,UAB
D
287
Vudimeksus UAB
B
288
Žairita UAB
D+
289
Žemaitijos agroprekyba UAB
D
290
Žemės ūkio kooperatyvas Pašarai
D
291
Žilvista, ŽŪB
D
292
„Arijus“, UAB
C